Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

FOTO: Paramount slaví 100 let. Na oslavu přišli Brad Pitt i Justin Bieber

Veronika Jílková

Veronika Jílková

15. 6. 2012

Tom Cruise, George Clooney, Robert De Niro, Shia LaBeouf, Megan Fox, Sean Penn, Meryl Streep a mnoho dalších se v jeden den sešlo na výroční setkání Paramount Pictures. Tato filmová společnost totiž slaví 100 let od založení. Poznáte všechny celebrity?

video
play-sharp-fill

Třetí nejstarší filmový ateliér na světě letos slaví 100. výročí. Oslav se zúčastnilo celkem 116 slavných osobností, které známe z filmového plátna. Nechyběl tu Harrison Ford, Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, George Clooney, Tom Cruise, Robert Downey Jr., Cameron Diaz, Charlize Theron, Sean Penn, Robert Pattinson, Nicole Kidman, Jack Nicholson, Bruce Willis, Natalie Portman, nebo dokonce i Justin Bieber. Slavní filmaři jako Steven Spielberg, Martin Scorsese, J.J. Abrams a David Fincher také přijali nabídku k účasti.

Čtěte více: Také studio Universal slaví 100 let. Mrkněte na video

Paramount Pictures patří mezi nejvýdělečnější produkce. Bez ní by nevznikly filmy jako Titanik, Love Story, Diktátor, Thor, Iron Man 2, Forrest Gump, Hugo a jeho velký objev, Super 8, Prokletý ostrov nebo hudební turné Justin Bieber: Never Say Never. Na kontě má i několik animovaných filmů, například Madagaskar 3, Rango nebo Jak vycvičit draka.

Paramount Pictures oslavilo 100 let se 116 slavnými osobnostmi. Zdroj: youtube.com

„Být součástí takového mimořádného setkání s tolika herci, kteří s Paramount spolupracovali, bylo úžasné. Po takové dlouhé době (a že se to zdá jako včera) je naprosto neuvěřitelné, kolik vzpomínek se vám vrátí. Uvědomíte si, že jste součástí něčeho mimořádného,“ popsala událost hvězda filmu Love Story z roku 1970 Ali MacGraw. Setkání bylo ukončeno společnou fotografií, která bude vzpomínkou na další desítky let.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: Paramount slaví 100 let. Na oslavu přišli Brad Pitt i Justin Bieber