Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Badoo: Seznamka, sociální síť nebo doupě virtuálního sexu?

Taky jste obdrželi mailem pozvánku, že váš známý vám zanechal zprávu na Badoo? Pokud si ji chcete přečíst, je třeba vyplnit jen pár údajů, a je to! Jenomže kdo jednou podá peklu ruku, zakrátko tam skončí. Vítejte ve virtuálním nevěstinci, pekle i ráji zároveň!

Badoo je jedna z velmi oblíbených, ale také hojně zatracovaných sociálních sítí, které jsou přímo určeny k seznamování a kontaktování se s lidmi z celého světa i z nejbližšího okolí. Technické informace ponechme stranou a pojďme si popovídat o tom, jak snadné je získat vstupenku do ráje.

Pokud vám přijde na mail informace o tom, že váš přítel vám zanechal zprávu na Badoo, ignorujte ji. Nejedná se totiž o žádnou zprávu a dokonce vám ji ani neposlal váš přítel. Badoo je prostě veselé a hravé a nespokojí se s málem. A kde vzalo vaši mailovou adresu? Nejspíše si ji vygenerovalo ze schránky vašeho přítele, který milému Badoo prozradil svůj email i s heslem.

Seznámení přes internet může být osudové. Pozor na úchyly

Tip: Pokud dáváte před virtuálními vztahy přednost těm reálným, přečtěte si vše o sexu a rozšiřte si obzory ve své oblíbené činnosti. Najdete zde nepřeberné množství návodů, doporučení i inspirace.

Poznejte nové lidi

Když někdo přijde na návštěvu, obvykle si zuje boty a odloží kabát. V tomto případě se nemusíte nijak namáhat, budete obslouženi. Než se nadějete, zabouchnou se dveře a jste TAM. Strašně se vám chce na záchod, ale ten je až na druhém konci chodby a nepustí vás tam, dokud jim neodpovíte na pár otázek. Pokud neodpovíte na jednu, nedovolí vám udělat ani krok. Než se nadějete, stojíte nazí v jedné velké ložnici plné krásných sexy lidí, kteří se na vás usmívají a chtějí se s vámi seznámit a samozřejmě nejen to!

Badoo vás přinutí k tomu, abyste si vyplnili celý svůj profil a nahráli alespoň tři fotografie, na kterých je dobře vidět váš obličej. Nabízí vám hru na Koho chcete potkat a koho ne, každou chvíli bude někdo klikat na váš profil, prohlížet si ho a psát vám, leckdy velmi oplzlé zprávy.

Chci skákat v kaluži s ženou 20-40 let

Stáváte se klientem jednoho velkého nevěstince a prostitutem zároveň. Ostatní budou hodnotit, jak vypadáte a zda by s vámi rádi Skákali v kaluži nebo Trénovali líbání. Sami si zvolíte možnost, ve kterém městě se právě nacházíte a z okruhu kolika kilometrů chcete potkat kluky či holky.

Rychlorande má své kouzlo. Najděte svou lásku během pár minut

Dostáváte na výběr, co vlastně dnes chcete dělat a s kým. Pokud chcete zjistit, kdo vás chce potkat, musíte si zaplatit aktivizaci Super Moci. Potkat se můžete také s kýmkoli osobně a jen díky Badoo se na tom můžete domluvit během pár minut! Pokud jste ze stejného města, můžete si povídat, smát se nebo souložit ještě týž večer!

Ve chvíli, kdy jsem se dostala na Badoo, a podotýkám, že ani nevím jak, sesypali se na mě muži jako vosy, a to i přesto, že jsem na rozdíl od jiných slečen neměla v profilu žádné rádoby sexy fotky s odhalenými ramínky a našpulenými rtíky. Pevně jsem doufala, že horší už to být nemůže, ale ouha! Přišla mi zpráva, ve které mi nějaký mladík nabízel možnost prohlédnout si jeho fotoalbum. Udělala jsem klik a vzápětí na mě kuk penis obrovský jako požární zbrojnice.

Nechce se nám věřit, že to došlo až sem!

Každý se snaží zaujmout seč může, aby se zařadil mezi velmi oblíbené jedince. Badoo vás také kárá a ponouká, abyste udělali to či ono. Tahle vědomá manipulace a pocit chovného dobytka na trhu mě přiměly k tomu, abych se z Badoo co nejdříve odhlásila. Ale další ouvej, ono to také nejde tak lehce! Rozhodně počítejte s tím, že na odchodu budete muset čelit nátlaku, přesvědčování a citovému vydírání, a to ještě kdo ví, jestli vás pustí!

Hned zítra se odhlásím, slibuji, čelím útokům nadržených chlapů, kteří mě zvou na kafe, a čekám, zda se ještě dnes neozve ten zajímavý týpek, se kterým jsem si psala minulou noc. Jo, kdo jednou propadne peklu…

Ohodnoťte tento článek:
3,9
Právě čtete

Badoo: Seznamka, sociální síť nebo doupě virtuálního sexu?