Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Rychlorande má své kouzlo. Najděte svou lásku během pár minut

Klára Brázdová

Klára Brázdová

22. 10. 2011

V dnešní uspěchané a upracované době člověk nemá čas na pořádné seznamování a randění. Tato doba potřebovala nový a rychlejší způsob seznamování. A je tu. Jak probíhá takové rychlorande a kolik času vám zabere, zjistíte v následujícím článku.

Rychlorande je moderní způsob seznámení, Zdroj: sxc.hu

Internetová doba vám umožňuje několik chatů a seznamek, ovšem ani na vysedávání u chatu a na čekání, jestli se objeví vaše láska, není čas. Proto se na rychloseznamku jen přihlásíte na speciální webové stránce a všechno za vás zařídí jiní.

Dotazník vyplňujte pečlivě. Podle něj vám vyberou vaši drahou polovičku

V dotazníku vyplníte své základní údaje, podle kterých se pak vybírá, kdo se k vám hodí. Čekejte otázky na vaše vzdělání, ale také koníčky. Je důležité odpovědět podle pravdy, aby se k vám dotyčný člověk pak hodil. Takže je konec s vymýšlením si.

V dotazníku nebudete vyplňovat jen své údaje. Nakouknete do diáře a najdete skulinku, kdy by se vám rychlorande hodilo. Datum a čas pak napište do formuláře. Máte možnost si i zaškrtat, jak by vaše budoucí láska měla vypadat.

Čtěte také: I rande přes internet může mít happy end.

Můžete si vybrat pohlaví, věk i povolání. Čekají na vás bezdětní i s dětmi, svobodní, ve svazku i rozvedení. Máte z čeho vybírat.

Dotazník je vyplněn? Honem ho odešlete

Poté jen stačí na příslušné stránce agentury, kde jste formulář našli, odeslat váš požadavek a čekat. Vaše žádost se zpracuje a najde vám několik adeptů i adeptek. Rozhodnutí už je pak jenom na vás.

Den schůzky je tu. Co se bude dít? Čeká vás několik stolečků a u nich několik lidí, mezi kterými můžete najít svou drahou polovičku. Vypadá to trochu jako v americkém filmu. Místo konání vybírá agentura, většinou se všichni sejdete v pěkné a příjemné kavárně.

Rychlorande vás může dovést ke šťastnému konci

Jeden zaměstnanec z agentury se v ten den s vámi na místě konání sejde. Bude mít za úkol vám průběh rychlorande vysvětlit, odpoví vám na všechny otázky. Pak už si jen připravíte téma k rozhovoru a budete se snažit na všechny zapůsobit. To samé samořejmě čeká i ostatní a věřte, že se vám někdo určitě zalíbí.

Rychlorande má své výhody

Konverzace probíhá jen chvilku, pak se u stolečků adepti vymění. Rychlorande má své velké výhody. Stud odhoďte stranou, na ten totiž není čas. Nahoďte úsměv a dobrou náladu – to nejvíce zabírá!

Čtěte také: Existuje několik věcí, které musíte mít u sebe, když jdete na rande. Prozradíme vám je.

Po oběhnutí všech stolků předáte zaměstnanci agentury vaše hodnocení na protějšky a on pak vyhodnotí, kde se naskytli největší sympatie. Na dotyčného/dotyčnou pak dostanete kontakt a poté je vše už jen na vás a osudu.

Rychlorande není drahé

Agentura si při registraci na každé rychlorande bere malou částku, neměla by však přesáhnout 500 korun. Teď už stačí jen popřát hodně štěstí.

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rychlorande má své kouzlo. Najděte svou lásku během pár minut