Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

TOP 7 věcí, které si vzít na rande. Takhle ho zaručeně sbalíte

Redakce

Redakce

26. 6. 2017

Zkouknout se v zrcadle, pročísnout vlasy a můžete vyrazit. Nervozita stoupá. Vypadám dobře? Poslední pohled do kabelky. Mám opravdu všechno? Co vzít s sebou, jak se nalíčit nebo obléct na rande?

Co s sebou do kabelky na rande?

Peníze

Bude lepší, když si nějaký obnos vezmete. Třeba natrefíte na skrblíka a budete muset platit večeři nebo kino napůl. Je ale pravděpodobné, že  ctitel bude chtít nejspíš zaplatit za vás. V tom případě mu peníze nevnucujte. Budete mít možnost vynahradit mu to jindy.

Ústní sprej nebo žvýkačky

Nic nedokáže odradit víc než páchnoucí dech. A hlavně je velice příjemné, když polibky chutnají po mátě.

Půjdete-li ovšem do restaurace, která má určitou úroveň, není dobré přežvykovat. Proto zvolte raději ústí sprej, který si v případě potřeby diskrétně stříkněte.

Pokud cítíte, že nadchází okamžik prvního polibku, žvýkačku raději odložte. I když  někdy z obyčejného líbání dokáže udělat vášnivou hru, kdy si jazykem žvýkačku můžete předávat nebo si s ní jen tak hrát, nechte si to raději na později. První polibek nikdy není obyčejný, a proto na ni zapomeňte.

Druhé rande je stejně důležité jako to první. Připravte se na něj

Telefon

V dnešní době je nemyslitelné si ho nevzít. A hlavně důležitá věc pro vaši bezpečnost nebo jako možnost úniku z nepovedeného rande.

Jestli bude rande opravdu hrozné, stačí mít smluvený signál s kamarádkou, kterou třeba prozvoníte a ona vás z  rande odvolá. A bezpečnost? I z příjemného kluka se může vyklubat slizký úchyl.

Telefon vám může i uškodit. Není moc dobré, když vám bude neustále zvonit a vy budete divoce vyťukávat smsky každých 15 minut. Vaši společnost to jistě značně odradí a bude si připadat odstrčeně. Proto si vyzvánění raději ztište.

Lesk na rty, jelení lůj

Lesklým rtům s krásnou vůní a šťavnatým vzhledem neodolá žádný muž. Jen si rty nenatírejte přímo před ním. Pokud každou chvíli vytáhnete lahvičku a budete lesk opravovat, mohlo by to vašeho společníka šokovat. Tajemství, proč jsou vaše rty tak úžasné, se brzy vytratí.

Po prvním rande zachovejte chladnou hlavu a zůstaňte sama sebou

Oblečení

První rande je vyjímečná příležitost. Nicméně nemusí být vyloženě vyjímečné oblečením. Neberte si nic, v čem se necítíte dobře. Pokud je zima a vy budete mít všeodhalující šaty, budete vypadat spíš pro smích než sexy. Ani 10 cm podpatky, ve kterých běžně nechodíte, nejsou dobrá volba. Budete se soustředit jen na to, abyste se při chůzi směšně nekynklala. Vezměte si něco, co je vám pohodlné, příjemné a v čem jste sama sebou.

Perlička: Průzkumy odhalily, že většině mužům je prakticky jedno, co máte na sobě. Stačí jim, aby to bylo čisté a když budete hezky vonět.

Líčení

Platí to samé jako oblečení. Samozřejmě záleží i na denní době. Pokud máte sraz večer v nějakém baru, naličte se trochu více – kouřové stíny, oči orámované tužkou, make-up, pudr, tvářenka. Pokud jdete jen někam na oběd, večeři či do kina, úplně postačí, když budete mít dlouhé řasy, přirozené stíny (např. měděné), pudr a tvářenku.

Nezapomeňte

Co si opravdu nezapomeňte vzít, je dobrá nálada, úsměv a svůj rozum. Vaše přirozené chování oslní více, než značkové oblečení, bezchybně nalíčená tvář nebo to, co vytáhnete z kabelky.

Tipy na první rande: Prozradíme, jak nejvíc zazáříte

Co byste poradily dívkám, které jdou na rande?

Adriana (22 let): Na nic si nehrajte a hlavně se nestresujte. Řekněte si prostě, že to není jediný chlap na světě a pro jedno kvítí slunce nesvítí.

Pavla (20 let): Pěkně se upravte, hezky oblečte a zahalte do sexy vůně. Když s ním budete mluvit, udržujte oční kontakt a usmívejte se.

Ohodnoťte tento článek:
4,2
Právě čtete

TOP 7 věcí, které si vzít na rande. Takhle ho zaručeně sbalíte