Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Druhé rande je stejně důležité jako to první. Připravte se na něj

Klára Brázdová

Klára Brázdová

21. 7. 2018

Při první schůzce přeskočila ta všem známá jiskra. Je jasné, že vše bude pokračovat. Druhé rande je stejně tak důležité jako to první, a proto by se vše mělo pořádně naplánovat. Máme pro vás pravidla, se kterými dojdete i na rande třetí.

Druhé rande je stejně úžasné jako první, avšak má jednu výhodu. Další rande je totiž konečně bez stresu a nervozity. Už totiž víte, že se nemáte čeho bát a že jde o nejlepší věc na světě. Konečně si můžete dovolit víc, ale ne zas tolik moc. Nic nepřehánět. Kam až můžete zajít a jak postupovat? To se dozvíte níže.

Prozraďte víc, ale mějte svá tajemství

Nejspíš vaše konverzace bude příjemně plynout a k trapnému tichu nedojde. Když přece jen ano, můžete se začít nenápadně vyptávat. Oblíbená jídla, hudba nebo domácí mazlíčci konverzaci vždy zachrání, nezapomínejte na ně. Pokud budete pod vyšetřovací lampičkou vy, nezapomeňte na jeden důležitý fakt.

Kam na rande? Na hvězdárnu, in-line stezku nebo do pralesa

Nechte si některá tajemství pro sebe, vaše randící polovička nemusí vše vědět hned od začátku. Tajnůstkář je navíc i sexy. Tajemní lidé v sobě vždy budou mít ukryté to přitahující kouzlo.

Přestože je to druhé rande, na některá témata je vždy času dost. Dědičné choroby ve vaší rodině nebo vaše představa o dětech a domečku se zahrádkou nejsou zrovna ta nejlepší témata ke konverzaci. Vyhněte se i bývalým láskám.

14 rozdílů mezi randěním s klukem a mužem

 

Výběr oblečení je více než důležitý

Co si vezmu na sebe? Takovou otázku řeší vždy spíše ženy. Budeme se tedy věnovat slečnám. Na první rande se nehodí nic vyzývavého, ale to samé platí i u druhé schůzky. Neodkrývejte moc kůže. Tričko s letmým výstřihem, který rafinovaně překrývá lehký šátek omotaný kolem krku, je ideálním outfitem na druhé rande.

TOP 7 věcí, které si vzít na rande. Takhle ho zaručeně sbalíte

Je důležité pokročit o něco dál, ukázat víc a projevit větší zájem, ne však nic přehánět. Krajkovaná podprsenka vykukující z průhledné blůzky přijde mužům sice velmi rajcovní, ale pokud chcete získat srdce na místo pouhého penisu, takovou provokaci nevolte.

Postup vpřed je důležitý

Pokud jste polibkem zakončili první rande, možná je to i lepší. Při druhé schůzce se totiž můžete posunout dál. Letmé doteky, hlazení, objímání a procházky s rukou v ruce. To vše je dovoleno, pokud se to líbí vám i vaší drahé polovičce. Nepřehánějte to však. Platí pravidlo, že není kam spěchat.

Ohodnoťte tento článek:
3,7
Právě čtete

Druhé rande je stejně důležité jako to první. Připravte se na něj