Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Rande přes internet může mít i happy end

Irena Siudová

Irena Siudová

14. 6. 2011

Že se dá při seznamování přes internet pěkně naletět, to už každý víme. Věřím, že vás to neodradilo. I přes spoustu špatných zkušeností je totiž plno těch, kteří takto našli pravou lásku.

Pokud udete mít štěstí, můžete i na internetu najít svou pravou lásku, Zdroj: sxc.hu

Trpělivost. To je to, čím byste se měli při internetovém seznamování obrnit. A obzvláště to platí na různé sociální sítě a seznamky. Na toho pravého totiž nejspíše nenarazíte hned napoprvé, ale tolika před vámi se to podařilo, že by byla škoda to vzdát.

Potřebujete k tomu dávku odvahy. Ta chvíle, kdy si řeknete, že už nechcete být sami a že je na čase to zkusit touto cestou, je pro vás důležitá. Protože vykročíte směle vstříc svému osudu. Prostě to vezmete do svých rukou a převezmete zodpovědnost sami za sebe. A to by v tom byl čert, aby jste nenašli to, co hledáte.

Po čem toužíte?

V prvé řadě si srovnejte své priority a ujasněte si, co vlastně hledáte. Flirt, sex nebo skutečnou lásku? A jaká má ta lásky být? Jaké povahové vlastnosti u protějšku jsou pro vás důležité? Hledejte také, jestli máte něco společného, nebo zda ten druhý dělá něco, co vás vždy lákalo, ale neměli jste k tomu dost odvahy nebo čas to zkusit. Například snowboard nebo lezení po horách. Je to skvělá příležitost jak se poznat.

Nezapomeňte však, že očekáváte-li od toho druhého upřímnost, buďte sami takoví. Nelžete o svém věku, o zálibách a o tom, co máte rádi. Stejně by to časem prasklo. Raději buďte skromní ale zábavní, než vychloubační všeumělové.

Vzhled klame

Vzhled je také důležitý, co si budeme nalhávat, ale přesto, uvědomte si nakolik fotografie zkreslují. A jiskru, kterou v sobě ten druhý má, tu z fotky kolikrát nepoznáte. Možná se to stalo i vám, kluci, že se vám na první pohled líbila krásná žena, ale po chvíli jste zjistili, že si s ní nemáte co říct. Stejně tak vám, holky, že se z kluka, co na první pohled nevypadal nic moc, za okamžik vyklubal úžasný sympaťák, který by stál za hřích.

Na živo můžete zjistit, že je to velmi příjemný člověk

Po prvním setkání budete o druhém vědět více, stejně tak i on/ona o vás. Zkuste nedat na první dojem, ale zároveň se snažte udělat ten nejlepší dojem vy. Nervozita dokáže udělat své, a tak první setkání nemusí být nic moc. Při druhém už si ale snadno uvědomíte, jestli v tom pokračovat nebo ne. Nezapomeňte, že je to pořád jen seznámení. Nikomu se k ničemu nezavazujete. Tento druh seznámení sice není tak spontánní jako někde na ulici, v restauraci nebo na party, ale může se stát, že díky němu potkáte svou velkou lásku.

Happy end?

Vím o lidech, kteří se poznali přes internet, a přestože tomu zpočátku nedávali velkou naději, jsou spolu doteď a připadá jim to jako sen. I vám se to může stát, proč ne? Musíte jen otevřít oči a dívat se pozorně na toho druhého. A někdy jen stačí místo očí použít srdce a ono už vám řekne, jestli jdete správným směrem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rande přes internet může mít i happy end