Tvůrce Médi řádí na Divokém západě. Přidá se i Barney z HIMYM

a-million-ways-to-die-in-the-west-character-posters

A million ways to die in the West je snímek, jehož český ekvivalent zní Všechny cesty vedou do hrobu. Uvidíme v něm tvůrce Méďy, Family Guye a třeba taky Barneyho ze seriálu How I met your mother.

[flowplayer src=’https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/2014/01/A-Million-Ways-To-Die-In-The-West-Red-Band-Trailer-HD-Charlize-Theron-Liam-Neeson.mp4′ width=460 height=270 splash=’https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/2014/01/a-million-ways-to-die-in-the-west-character-posters.jpg’]

Seth MacFarlane je chlápek, který stojí za snímkem Méďa (Ted) s Markem Wahlbergem a Milou Kunis. Také má na svědomí populární satirický seriál Griffinovi (Family Guy).

Nyní přesídlil z vyhulené a přisprostlé současnosti na divoce Divoký západ a ve filmu, ve kterém se sám ujal hlavní role, se bojí především toho, aby nezemřel.

Hlavním záporákem se stane Liam Neeson a parťačkou mu bude sexy Charlize Theron. Doplňovat je bude dále Neil Patrick Harris (známý jako BarneyHow I met your mother), Amanda Seyfried (Mamma Mia, Bídníci) a Sarah Silverman (na fotce).

Česká premiéra je plánována na 12. června 2014.

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*