Menu
TOPZINE.cz
Apetit

How I Met Your Mother nekončí. Seriál bude mít svůj spin-off

Kristýna Motlová

Kristýna Motlová

4. 11. 2013

Oblíbený americký sitcom, který právě dospěl do své poslední série, obrazovky možná úplně neopustí. Na jeho motivy totiž nejspíš vznikne nový seriál: How I Met Your Father.

FOTO: How I Met Your Mother

Oblíbenou pětici v chystaném spin-offu neuvidíte. Zdroj: Bonton

Příběh Teda Mosbyho o hledání matky pro jeho děti vrcholí po osmi letech devátou sérií. Jenže jak už to tak v (nejen) filmovém světě bývá – když něco vynáší, proč z toho nevyždímat ještě víc? Právě proto má mnoho filmů nepovedená pokračování, závěrečné řady seriálů občas za moc nestojí a k úspěšným filmovým i seriálovým počinům se točí spin-offy.

Stejný osud pravděpodobně potká i americký sitcom How I Met Your Mother. Spin-off by se podle informací měl zaměřit na pohled z druhé strany, tedy ze strany matky. Titul How I Met Your Father se tak přímo nabízí.

Pokud by se však fanoušci chtěli zaradovat, že budou vídat partu v čele s Barneym ještě pár let, nadšení není na místě. Pro nový seriál bude totiž vytvořena i nová parta přátel. Pokud se tyto informace potvrdí, obsazení nového sitcomu bude uvedeno s posledním dílem HIMYM.

How I Met Your Mother se vysílal poprvé 19. září 2005 na americké televizní stanici CBS. Seriál byl úspěšný u diváků i kritiky. Devětkrát získal cenu Emmy, Neil Patrick Harris a Alyson Hannigan obdrželi navíc na People’s Choice Awards ocenění pro nejlepšího komediálního herce, respektive herečku.

Seriál proslul také svými hláškami. Challenge accepted. It’s going to be LEGEN… wait for it… DARY! Suit up! True story. Haaave you met Ted? Tyto i další výroky se staly součástí běžného slovníku fanoušků sitcomu.

Úspěch původního seriálu rozhodně nezaručuje úspěch nové verze. How I Met Your Mother byl oblíbený i díky skvělým postavám a pro tvůrce bude těžké se této sestavě alespoň vyrovnat. Koneckonců, i kdyby věnovali spin-off někomu z původního obsazení, nemuseli by mít vyhráno. Důkazem budiž seriál Joey, který vzešel z oblíbených Přátel. Zatímco Joeymu to v partě fungovalo skvěle, sám už show utáhnout nedokázal.

[poll id=“176″]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

How I Met Your Mother nekončí. Seriál bude mít svůj spin-off