Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

How I Met Your Mother se možná prodlouží o další sérii. CBS to zvažuje

Marek Benda

Marek Benda

25. 8. 2012

FOTO: How I Met Your MotherOblíbený komediální seriál o partě kamarádů, kteří se scházejí v newyorském baru a prožívají strasti i radosti života, se možná dočká další série. I přes kritiku fanoušků.

FOTO: How I Met Your Mother

Kdy už se konečně dozvíme, kdo je matka? Zdroj: CBS

Shrňme si to. Do této chvíle bylo odvysíláno sedm sérií HIMYM s celkovým počtem 160 dílů. Dozvěděli jsme se spoustu věcí o pěti kamarádech, ale to zásadní, totiž poznání Tedovy manželky, jsme měli možnost pochytit jen z okna rychle jedoucího vlaku.

Osmá série, která startuje 24. září na stanici CBS, by mohla nabídnout klíčová vodítka k rozluštění celé záhady a měla být poslední. Teď však stanice CBS přichází s nápadem prodloužit seriál o další rok, sedmá série byla totiž rekordně sledovaná (průměrně 9,67 milionu diváků). Prozatím vše zůstává u myšlenky, že kdyby byl i následující ročník seriálu divácky úspěšný, v cestě za přídavkem by nic nestálo.

Čtěte více: Neil Patrick Harris režíruje novou komedii

Zatím se ale televizní stanice se studiem 20th Century Fox o tomto tématu jen nezávazně baví, žádný harmonogram ani natáčecí plán připraven není. Tvůrci seriálu se však již dříve nechali slyšet, že mají vymyšlený skvělý konec, na který ale potřebují právě devět sérií. A naopak Jason Segel, představitel Marshalla, prohlásil, že osmá série bude pravděpodobně jeho poslední… Těžko odhadnout, jak si s tím televize poradí.

Jak jsem poznal vaši matku (How I Met Your Mother)

Komedie / Romantický
USA, 2005, 22 min

Režie: Pamela Fryman, Rob Greenberg, Neil Patrick Harris
Hrají: Josh Radnor, Jason Segel, Neil Patrick Harris, Alyson Hannigan, Cobie Smulders, David Henrie, Lyndsy Fonseca, Alexis Denisof, Jayma Mays, Eva Amurri Martino, Morena Baccarin, Amy Acker, Mandy Moore, Valerie Azlynn, Danica McKellar, Elizabeth Bogush, Preston Bailey, Heidi Klum, Hayes MacArthur, Bob Saget, Tom Lenk, David Burtka a další

Premiéra osmé série: 24. září

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

How I Met Your Mother se možná prodlouží o další sérii. CBS to zvažuje