Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Neil Patrick Harris alias Barney z How I Met Your Mother režíruje novou komedii

Redakce

Redakce

2. 11. 2010

Známe ho především jako nenapravitelného sukničkáře Barneyho Stinsona, který bez obleku neudělá ani krok. Teď chystá svůj celovečerní režijní debut s romantickou komedií Aaron and Sarah.

Neil Patrick Harris jako Barney Stinson, Zdroj: youtube.com

Film Aaron and Sarah z prostředí střední školy vypráví o životě třídního šprta a populární dívky, kteří se i přes všechny společenské rozdíly stanou přáteli. V průběhu čtyř let, čtyř školních plesů a jednoho pohřbu si navíc oba uvědomí, že je mezi nimi něco víc. Hlavní role ztvární Emma Roberts (Na sv. Valentýna) a Josh Hutcherson (Most do země Terabithia).

Harris ovšem není za kamerou úplným nováčkem. Nedávno režíroval rockový muzikál Rent pro amfiteátr Hollywood Bowl v Los Angeles. Také zinscenoval vlastní one-man show a podílel se na natáčení epizody svého sitcomu How I Met Your Mother televizní stanice CBS.

Pokud chcete herce vidět i jinde než ve zmiňovaném seriálu, můžete se těšit na film Beastly, který bude moderní adaptací pohádky Kráska a zvíře, nebo rodinný film ve 3D formátu The Smurfs neboli naši Šmoulové. Opět si také zahraje sám sebe ve třetím pokračování bláznivé komedie Zahulíme, uvidíme.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Neil Patrick Harris alias Barney z How I Met Your Mother režíruje novou komedii