×
TOPZINE.cz

Autor filmu Méďa Seth MacFarlane končí s Oscary. Kdo ho nahradí?

FOTO: Seth MacFarlane
Od moderování se Seth MacFarlane vrací ke scénáristickému stolu a na režisérskou stoličku. Zdroj: Comedy Central TV

FOTO: Seth MacFarlaneVelmi sledované 85. předávání cen Americké filmové akademie máme za sebou a to 86. si už hledá moderátora. Letošní průvodce slavnostním večerem Seth MacFarlane si ale svou roli nezopakuje.

Od moderování se Seth MacFarlane vrací ke scenáristickému stolu a na režisérskou stoličku. Zdroj: Comedy Central TV

Televizní přenos letošního udílení Oscarů v divadle Kodak byl nejsledovanějším za posledních několik let. Mnoho diváků bylo zvědavých, v jakém duchu se ceremoniál ponese s moderátorem Sethem MacFarlanem, autorem seriálu Griffinovi a úspěšné komedie Méďa.

MacFarlaneovo uvádění se však setkalo spíše s rozporuplným přijetím. Se svým nekorektním humorem se procházel po hranici dobrého vkusu a v některých okamžicích ji i překročil.

Ani samotnému MacFarlaneovi se do příštích Oscarů nechce. Na otázku, zda by se ujal i příštího ročníku, na svém twitterovém účtu odpověděl: „Ani náhodou. I když to byla docela sranda.“

video

Seth MacFarlane navíc v těchto dnech pracuje na svém druhém celovečerním filmu. Ve westernové komedii A Million Ways to Die in the West si scenárista a režisér zahraje po boku Charlize Theron.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..