Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Režisér Dannyho parťáků vystřídal striptýz za nevěru. Opět s Tatumem

V chystaném filmu režiséra Stevena Soderbergha úspěšný herec a bývalý striptér ztvární kriminálníka, který má těsně před propuštěním z vězení. Na svobodě na něj čeká manželka, která mu začala zahýbat se svým psychiatrem.

FOTO: Channing Tatum Magic Mike

Zda se Channing Tatum odhalí i v dalším snímku Stevena Soderbegha, zatím jasné není. Zdroj: H.C.E.

Po kratším vydechnutí chytil Steven Soderbergh novou slinu a v posledních dvou letech chrlí jeden hvězdně obsazený snímek za druhým. Po filmech Nákaza a Zkrat se režisér rozhodl zůstat věrný žánru dramatického thrilleru a série inteligentních a zároveň atraktivních podívaných bude pokračovat krimidramatem The Bitter Pill.

V připravovaném thrilleru si vycházející hvězda Rooney Mara zahraje ženu závislou na lécích tlumících strach z propuštění manžela z kriminálu. Nad jejími duševními problémy bdí psychiatr Jude Law a z doktora a pacientky se postupně stanou milenci.

Přečtěte si recenzi předchozího filmu Tatuma a Soderbergha, Bez kalhot

Milostný trojúhelník doplní povedený manžel v podání Channinga Tatuma, který v současné době kraluje v kinech se Soderberghovou komedií Bez kalhot. Lawovu konzervativní kolegyni ztvární Catherine Zeta-Jones, podváděnou manželku si pak zahraje Vinessa Shaw (Hory mají oči).

video
play-sharp-fill

Soderberghův pracovní diář je skutečně nabitý, jelikož kromě Hořké pilulky chystá zároveň hudební životopisný film Behind the Candelabra s Michaelem DouglasemMattem Damonem a remake špiónského seriálu z 60. let The Man from U.N.C.L.E. se svým kmenovým hercem Georgem Clooneym. Na všechny projekty se nám už teď sbíhají sliny.

The Bitter Pill

Krimi/Drama/Thriller
USA, 2013

Režie: Steven Soderbergh
Hrají: Channing Tatum, Rooney Mara, Jude Law, Catherine Zeta-Jones, Jude Law, David Costabile, Vinessa Shaw

Premiéra: rok 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Režisér Dannyho parťáků vystřídal striptýz za nevěru. Opět s Tatumem