Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Novinky na DVD a Blu-ray: Kung Fu Panda 2 a Pařba v Bangkoku

Jiří Hannich

Jiří Hannich

28. 11. 2011

Pozor, pozor, chystá se útok na vaše bránice! Přelom listopadu a prosince je totiž přehlídkou bláznivých komedií, jako Kung Fu Panda 2, Zkažená úča nebo Pařba v Bangkoku.

Kung Fu Panda 2 (USA, 2011)

Co tě nezabije, to tě posílí, Zdroj: distributor filmu 

Populární animák od studia Dreamworks. Pandí chlapík Po vyhrál souboj s tygrem Tai Langem, nyní musí chránit tradici bojového umění kung fu před zlomyslným Lordem Shenem, jenž se skrývá v kůži bílého páva. Na nebezpečné misi se přitom Poovi rýsuje skládačka střípků vlastní minulosti. Blu-ray nabízí řadu bonusů ve vysoké kvalitě.

Žánr: Animovaný/Komedie/Akční
Režie: Jennifer Yuh
Hrají: Jack Black, Angelina Jolie, Seth Rogen aj.
Zvuk: český (Dolby Digital 5.1), anglický (Dolby Digital 5.1 nebo Dolby True HD na Blu-ray)
Titulky: české, anglické
Bonusy: Inspirace pro animaci, V animátorské dílně, Zajímavosti o filmu, Poznejte nové tváře, Vystřižené scény, Pandí příběhy, Mistr Shifu vyučuje: Skořápky, Ni Hao: Lekce čínštiny, komentář filmových tvůrců, Svět DreamWorks: Shrek, Jak vycvičit draka, Kung Fu Panda, Megamysl

Zkažená úča (USA, 2011)

Taková učitelka se jen tak nevidí: opíjí se, kouří trávu a nemůže se dočkat, až sbalí nějakého boháče a s učením konečně sekne. Přesně taková je Elizabeth. Když ji opustí snoubenec, svou pozornost zaměří na bohatého a pohledného suplenta, zároveň se však musí bránit návrhům kolegy tělocvikáře. Bonusová složka obsahuje vynechané scény a několik dokumentů o přípravě filmu.

Žánr: Komedie
Režie: Jake Kasdan
Hrají: Cameron Diaz, Justin Timberlake, Jason Segel aj.
Zvuk: český (Dolby Digital 5.1), anglický (Dolby Digital 5.1 nebo DTS na Blu-ray)
Titulky: české, anglické
Bonusy: nepovedené záběry, vynechané scény, Pohled do zákulisí s Jasonem a Justinem, Získat víc než peníze, Zkažená úča Tapeta, Velmi podivný příběh o kováři, Plavání s delfíny, Dobrá úča

Šmoulové (USA, 2011)

Autorem originální podoby Šmoulů je belgický karikaturista Pierre Culliford

Zlý čaroděj Gargamel vyžene Šmouly z jejich vesničky. Malí modří hrdinové projdou kouzelným portálem a ocitnou se přímo uprostřed newyorského Central Parku. Musí dát hlavy dohromady a najít způsob, jak se dostat zpátky dříve, než je Gargamel znovu vystopuje. Nové šmoulí dobrodružství kombinuje prvky animovaného a hraného filmu, na Blu-ray je navíc k dispozici ve 3D.

Žánr: Fantasy/Animovaný/Rodinný
Režie: Raja Gosmell
Hrají: Neil Patrick Harris, Jonathan Winters, George Lopez, Katy Perry aj.
Zvuk: český (Dolby Digital 5.1), anglický (Dolby Digital 5.1 nebo DTS na Blu-ray)
Titulky: české, anglické
Bonusy: nepovedené záběry, vynechané a prodloužené scény, Veselá hudba, komentáře tvůrců, Tvorba Gargamela, Šmoulové mluví: Seznamte se s dabéry, Šmoulové: Jak se kreslí Šmoulové, Ukázky vývoje, Hrajte si se šmouly!

Intimní past (Velká Británie/USA, 2011)

H. Swank má v bytě psychopata 

Mladá doktorka Juliet Dermer se po rozchodu s manželem přestěhuje do apartmánu v Brooklynu. Po čase však s hrůzou zjistí, že majitel bytu Max je jí nebezpečně posedlý. Když se Juliet pokusí osvobodit od jeho hrozivých úmyslů, strhne se děsivá hra na kočku a myš.

Žánr: Drama/Thriller/Mysteriózní
Režie:
Antti Jokinen
Hrají:
Hilary Swank, Jeffrey Dean Morgan, Christopher Lee aj.
Zvuk:
český, anglický (Dolby Digital 5.1)
Titulky:
české
Bonusy:
interaktivní menu, výběr scén

Pařba v Bangkoku (USA, 2011)

Volné pokračování bláznivé komedie Pařba ve Vegas. Stu se loučí se svobodou, proto se svými kamarády Philem, Alanem a Dougem a bratrem své nastávající Teddym zamíří do Bangkoku. Po evidentně bujarém večírku zjistí, že se jejich dlouhodobým společníkem stala velká opice (nevolnost, bolest hlavy… znáte to) a dokonce i jedna malá opice (opravdové zvíře), jen Teddy zmizel neznámo kam…

Žánr: Komedie
Režie: Tod Phillips
Hrají: Zach Galifianakis, Bradley Cooper, Ed Helms aj.
Zvuk: český (Dolby Digital 5.1), anglický (Dolby Digital 5.1 nebo DTS na Blu-ray)
Titulky: české, anglické
Bonusy: nepovedené scény

Dále vychází: Zvětšenina, Seriózní muž, Hirošima – Den poté, Vzpomínky na 11. září, Rybí bojovník, Pohled zevnitř: Tajemství Oblasti 51, Doktor Živago, Phieneas a Ferb v paralelním vesmíru aj.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Novinky na DVD a Blu-ray: Kung Fu Panda 2 a Pařba v Bangkoku