Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Katy Perry chce hrát. Už má zkušenosti s dabováním Šmoulů v pyžamu

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

19. 8. 2011

FOTO: Katy PerryO californské zpěvačce Katy Perry se říká, že je skromná. Skromnost však rozhodně nepatří do jejího profesního světa, ve kterém se vede nemilosrdná válka. A Katy chce na své protivníky zaútočit zbrusu novou zbraní, herectvím.

FOTO: Katy Perry

Katy Perry chce ovládnout také televizní obrazovky, Zdroj: myspace.com

Se jménem americké zpěvačky Katy Perry se pojí mnoho přívlastků – autorka mnoha světových hitů, bohyně amerických hudebních žebříčků, nekonvenční styl oblékání plný barev, nespoutanost. Nyní chce zpěvačka do své sbírky přidat také herectví.

Americká zpěvačka je filmem naprosto fascinována, je milovnicí kvalitních snímků. A tentokrát se rozhodla, že se v jednom podobně kvalitním snímku objeví. Touží si zahrát v nově připravovaném filmu, a odkrýt tak další utajovanou schránku s jejím potenciálem. Katy nečeká, že by ihned získala hlavní roli, úplně by se spokojila s nějakým maličkým filmovým štěkem.

Hudba je pro zpěvačku stále na prvním místě

Toto prohlášení poněkud vylekalo její skalní příznivce. Přesto, že se Katy nechala slyšet, že herectví je pro ni to pravé, rozhodně odmítá jakékoli spekulace o tom, že by kvůli případným rolím zanedbávala hudbu a své fanoušky.

„Hraní není stejné jako zpívání, jsou to dvě odlišné věci. Můžete být kreativní osobou, což vám velmi pomůže, ale nejdůležitější je skvělé načasování a ohlasy na vaši práci.“

Katy Perry

Popová hvězda ale není úplným nováčkem filmové branže. Nějaké zkušenosti si již stačila nasbírat. Její postava ztvárnila vedlejší roli ve filmu Get Him to Greek a nedávno se podílela na vzniku Smurfs Movie (u nás šel film do kin pod názvem Šmoulové 3D), kdy propůjčila svůj hlas jednomu z modrých šmoulů. Katy si dabing užívala a nejvíce ji bavilo, že do práce mohla klidně přijít ve svém pyžamu s rozcuchanými vlasy. Pokud se ale bude chtít objevovat na televizní obrazovce, pyžamo musí nechat ve své ložnici.

Čtěte také: Lady Gaga se chce stát filmovou herečkou

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Katy Perry chce hrát. Už má zkušenosti s dabováním Šmoulů v pyžamu