Návštěvnost kin v USA: Vulgární komedie předběhla otce Dannyho parťáků

Uplynulém víkendu zcela překvapivě vládla erková komedie Identity Thief, která své soupeře zašlapala do země. Nemrtví z komedie Warm Bodies tam sice patří, Steven Soderbergh by však raději větší úspěch.

Rooney Mara a Channing Tatum ve filmu Side Effects
Tak, mámo, a máme to, nevydělali jsme. Zdroj: Bontonfilm

První příčku v tržbách za uplynulý víkend si překvapivě vybojovala komedie z režijní dílny Setha Gordona Identity Thief. Za pár dní šaškování v kinosálech dokázala ze zámořských diváků vytáhnout úctyhodných 36,5 milionu dolarů. O regulérním úspěchu nemůže být pochyb, tvůrce podařených Šéfů na zabití si dolary v kasičce rozhodně zaslouží.

Na druhou příčku klesla romantická komedie Warm Bodies. Propady na úrovni 44 procent vynesly kladně hodnocenému snímku dalších 11,5 milionu dolarů a celkově si tak podařená zombie úlěťárna připsala na konto těměř 37 milionů.

Pro třetí místo si došel nováček v žebříčku Steven Soderbergh a jeho Vedlejší efekty. Deset milionů na kontě díru do světa neudělá, pomalý sběr dolarů ze světových kin by však mohl režisérskému sympaťákovi přece jen vyloudit úsměv na tváři.

Malý nenápadný romantický film se zástupem oscarových nominací Terapie láskou se dále drží na předních pozicích žebříčků a směle míří k celkovým tržbám na hranici 100 milionů dolarů. Plíživý úspěch zaznamenávají také bijci čarodějnic Jeníček a Mařenka a horor Mama. Do nejlepší desítky se pak překvapivě vrátilo i Argo Bena Afflecka.

Na kompletní žebříček tržeb se můžete podívat níže.

[table id=159 /]

Příští víkend vstoupí do zámořských kin akční legenda John McClane v pátem dílu ze série Smrtonosných pastí a na zcela jiné publikum cílící drama Nádherné bytosti. Dokáže se Bruce Willis prostřílet do čela žebříčku tržeb? Nechme se překvapit.

Návštěvnost kin v USA: Vulgární komedie předběhla otce Dannyho parťáků
Ohodnoťte tento článek


Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*