Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Smrtonosná past 5 má druhý trailer. Sejdeme se na sv. Valentýna

Marek Benda

Marek Benda

28. 10. 2012

John McClane se popáté chystá na filmové plátno. Vydává se na záchrannou misi do Ruska, kde nastanou dobré podmínky pro to, aby zemřel. Ve špatný čas na špatném místě ve víru akce. Krušné chvíle pro něj, o to lepší pro diváka.

video
play-sharp-fill

První Smrtonosná past vyšla v roce 1988. Od té doby se stal Bruce Willis ikonou akčního žánru. Jako by mu postava Johna McClanea byla ušita na míru. O čtvrt století později si svoji roli opět zopakuje. Je představitel McClanea zralý na důchod? Sám Willis si to nemyslí: „Já budu hrát až do té doby, dokud budu schopen mluvit. […] Až do doby Smrtonosné pasti 2012.“ Takže je ještě spousta dílů před námi.

Podívejte se také na první trailer k páté Smrtonosné pasti

Nový trailer je spíše rozšířením tři týdny starého teaseru, o to více však přitvrzuje. Snaží se přesvědčit diváka, že i po páté to bude stát za to. Konverzační rozjezd, lehký humor a setkání s Johnem vyúsťuje v epileptickou show výbuchů, střílení a krve. Óda na radost nikdy nebyla drsnější.

Jestli jste nedočkaví a chcete si vychutnat další upoutávku na pokračování akční jízdy, jistě také zhlédněte rozhovor Bruce Willise v show Davida Lettermana. Bruce zde přináší tajnou scénu z filmu: „Nevím, jestli vám ji můžu ukázat. Ale k publiku se to dostane až v únoru. Je to velmi emocionální scéna.“

OBR: A Good Day to Die Hard

Americký úsměv Willis umí. Zdroj: youtube.com

Že by pokračování Smrtonosné pasti bylo ideální podívanou pro zamilovaný pár? Kdejaké ženské srdce jistě ocení romantického Willise na drsném východě. Premiéra je totiž stanovena na 14. února. Pozor tedy, otázka „Miláčku, víš, co je 14. února?“ nabývá nové dimenze.

Smrtonosná past: Opět v akci (Good Day to Die Hard, A)

Akční / Krimi / Thriller
USA, 2013

Režie: John Moore
Hrají: Bruce Willis, Jai Courtney, Amaury Nolasco, Cole Hauser, Sebastian Koch, Julia Snigir, Anne Vyalitsyna, Mary Elizabeth Winstead, Megalyn Echikunwoke, Atilla Árpa, Roman Luknár

Premiéra v ČR: 14. února 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Smrtonosná past 5 má druhý trailer. Sejdeme se na sv. Valentýna