Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Šéfové na zabití: Proč zachraňuješ život šéfovi, kterého chceme zabít?

Marek Benda

Marek Benda

7. 6. 2011

OBR: Šéfové na zabitíCelá zápletka nové komedie se točí okolo tří vypočítavých šéfů, kteří komplikují život svým podřízeným a brání jim tak ve štěstí a kariérním postupu. Jediná možnost, jak situaci vyřešit, je zbavit se jich. Vše je třeba dobře promyslet, tak proč si nenajmout profesionálního poradce na vraždy?

OBR: Šéfové na zabití

Vražedná porada, Zdroj:youtube.com

Ze všech komedií, které se na nás poslední dobou valí (a tato vlna v žádném případě nehodlá slábnout), mají Šéfové na zabití, i přes přímočarý, tuctový název, největší ambice stát se zábavnou a divácky oblíbenou komedií. Šéfem natáčení filmu se stal režisér Seth Gordon, který má dostatečnou průpravu na tento žánr díky zkušenostem z televizních seriálů Kancl a Community.

Ústřední herecké trio (Jason Bateman, Charlie Day, Jason Sudeikis) doplňují hvězdná jména jako Colin Farrell, Kevin Spacey, Jennifer Aniston nebo Jamie Foxx.

Z traileru sálá pohoda na všech frontách, jak ze strany poškozených zaměstnanců, tak ze strany jejich nepřátel. Sestříhané hlášky jsou povedené, navnadí na další pokračování příběhu, a trailer se tak stává prototypem téměř dokonalého klipu, což je ostatně účelem skoro každého traileru.

Šéfové na zabití (Horrible Bosses)

USA, 2011
Komedie

Režie: Seth Gordon
Hrají: Jason Bateman, Charlie Day, Jason Sudeikis, Colin Farrell, Kevin Spacey, Jennifer Aniston, Jamie Foxx, Donald Sutherland

Premiéra v ČR: 4. srpna 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Šéfové na zabití: Proč zachraňuješ život šéfovi, kterého chceme zabít?