Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Side Effects: Režisér Dannyho parťáků bude na práškách

Redakce

Redakce

5. 11. 2012

FOTO: Side effectsV posledním filmu hrál Channing Tatum striptéra, tentokrát si zkusí trestance, který se vrací z vězení ke své ženě.  Ta bere nové zázračné léky na úzkost. Jak asi dopadne experimentální léčba?

video
play-sharp-fill

Emily (Rooney Mara), obávající se návratu svého manžela (Channing Tatum) z vězení, se své úzkosti snaží zbavit novými léky na předpis svého psychologa (Jude Law). Navíc má u něj i jisté výhody, protože s ním udržuje poměr. Léčba se jí začne vymykat z rukou a přináší nepředvídatelné důsledky.

Přečtěte si o posledním Soderberghově filmu Bez kalhot, kde si také zahrál Channing Tatum

Jeden z nejplodnějších režisérů Ameriky Steven Soderbergh má poslední dobou pořád co dělat. Za poslední dva roky vydal hned tři filmy a v únoru nás čeká další. Sám Soderbergh je označován za velmi všestranného režiséra, ničeho se nebojí a nespecializuje se na určitý žánr. Tentokrát tu máme psychologický thriller, tak uvidíme, co ukáže ve snímku Side Effects.

Soderbergh láká do kina nejen na zajímavý příběh, ale také hvězdné obsazení. Můžete zde vidět hvězdy jako zmínění Channing Tatum a Jude Law nebo třeba i Catherine Zeta-Jones.

Rooney Mara a Channing Tatum ve filmu Side Effects

Jaké vedlejší účinky bude mít nový lék? Zdroj: Bontonfilm

Trailer má v sobě vše, co by ukázka mít měla. Obsahuje napětí se spoustou otazníků a prázdnými místy, která si divák může doplnit, jen když se půjde na film podívat. A komu tohle nestačí, motivací může být i skvělé obsazení v čele s Tatumem.

Side Effects

Krimi / Drama / Thriller
USA, 2013

Režie: Steven Soderbergh
Hrají: Rooney Mara, Jude Law, Channing Tatum, Catherine Zeta-Jones, Vinessa Shaw, David Costabile, Andrea Bogart, Kenneth Simmons

Premiéra v ČR: 4. dubna 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Side Effects: Režisér Dannyho parťáků bude na práškách