Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Identity Thief: Režisér Šéfů na zabití točí další komedii

Redakce

Redakce

8. 10. 2012

Krádež identity je vážná věc. Může vést k nenapravitelnému poškození vašeho úvěru nebo zkazit žádost o práci. Pokud je vaše identita odcizena, může za to Melissa McCarthy.

video
play-sharp-fill

Když afektovaný podnikatel Sandy (Jason Bateman) zjistí, že jeho totožnost byla odcizena, vydá se na cestu ve snaze polapit zloděje. Výlet ho dožene ke zdánlivě neškodné ženě jménem Diana (Melissa McCarthy). Nic ale není tak, jak se na první pohled zdá.

Podívejte se také na trailer k jiné komedii Gambit, tentokrát s Cameron Diaz

Původní role, kterou McCarthy hraje, byla původně napsána pro muže, ale sám Bateman trval na tom, že se musí část scénáře změnit, když uviděl McCarthy v trháku Ženy sobě. Na základě výše uvedeného traileru se změna zřejmě vyplatila.

Režisér Seth Gordon v loňském roce úspěšně zabodoval s ostře nabroušenou komedií Šéfové na zabití, ve které se objevila Jennifer Aniston v roli nymfomanky a také Jason Bateman. Navíc film Identity Thief produkuje ten samý člověk jako letošní letní podívanou Ted.

Dejte si na McCarthy bacha! Zdroj: Bontonfilm

I fanoušci Žen sobě tvrdí, že McCarthy je jakási spitfire herečka a nikdo nebude s Batemanem lepší než ona. Zatímco svými kudrnatými vlasy připomíná neškodného hobita, je jasné, že nebude snadnou kořistí. Ve výsledku může jít o příjemnou road-tripovou komedii.

Identity Thief

Komedie / Krimi
USA, 2013

Režie: Seth Gordon
Hrají: Melissa McCarthy, Jason Bateman, Amanda Peet, Kevin Covais, Andrea Moore, Jon Favreau, John Cho, Clark Duke, Maggie Elizabeth Jones, Justin Wheelon, Cullen Moss

Premiéra v ČR: 14. března 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Identity Thief: Režisér Šéfů na zabití točí další komedii