Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Ted: Močící medvídek kraluje debutu od tvůrce Griffinů

Režisér seriálu Griffinovi Seth MacFarlane točí celovečerní film, který jen tak nikde neuvidíte. Duo Mark Wahlberg a Mila Kunis bude sekundovat plyšovému medvědovi, jenž ze všeho nejraději pije, nadává a svádí mladičké krásky.

video
play-sharp-fill

John (Mark Wahlberg) se v klubu seznámí s krásnou Milou Kunis a je z toho láska jako trám. Jejich vztahu ale neustále kření plyšový medvídek Ted, který ožil, když si to John jako malý kluk tajně přál. Tento medvídek není roztomilým mazlíčkem do postele, ale sprostým hulvátem, který všem otravuje život. Jenže jak se zbavit něčeho (někoho?), co je tak dlouho spjato s vaším životem?

Čtěte více: Režisér Griffinů natočil svůj filmový debut

Diváci zatím neměli tu možnost vidět plyšového medvídka v tak netypické roli. Podle režiséra MacFarlanea je Ted normální film o třech zajímavých individualitách, z nichž jeden je náhodou plyšový medvěd. To, že má Ted k plyšové hračce hodně daleko, je poznat během prvních vteřin, kdy se objeví na scéně.

Ted je Johnovi nablízku ve dne v noci. Zdroj: distributor filmu

Po seriálu Griffinovi, který se v Americe těší obrovské oblibě a své příznivce nachází i v České republice, je Ted jeho filmovým debutem. Stejně jako v animovaném seriálu namluvil hlas jedné z hlavních postav, v tomto případě plyšového medvídka. Diváci mohou očekávat kvalitní animaci, která si vyžádala rozpočet přes šedesát milionů dolarů.

foto: Filmový debut Setha MacFarlana Ted., Zdroj: distributor filmu

Plakát mluví za vše.

Trailer ukazuje to hlavní. Nepůjde o přístupný film. V samotném traileru se v různých obměnách objeví slovo fuck hned jedenáctkrát. Můžeme čekat podobnou spršku humoru, na jakou jsme zvyklí ze seriálu Griffinovi. Hláška „Fuck you thunder“ pobaví snad každého diváka.

To vše bude okořeněno milostným příběhem, který bude zřejmě hlavní zápletkou celkého příběhu. Ten, kdo si libuje v hrubém humoru a patří mezi milovníky Griffinů, si zaručeně přijde na své. A ti ostatní si mohou hrát s vlastními plyšovými medvídky.

Ted

Komedie
USA, 2012

Režie: Seth MacFarlane
Hrají: Seth MacFarlane, Mark Wahlberg, Mila Kunis, Giovanni Ribisi, Patrick Warburton, Jessica Stroup, Joel McHale, Laura Vandervoort, Melissa Ordway, Jessica Barth

Premiéra v ČR: 20. září 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Ted: Močící medvídek kraluje debutu od tvůrce Griffinů