Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Zkus mě rozesmát na DVD: Jedno velké havajské divadlo s umělou ovcí

Americké romantické komedie s Adamem Sandlerem jsou odpočinkové, lehce zábavné, stereotypní a předvídatelné. Osvěžení v počinu Zkus mě rozesmát hledejte především u Jennifer Aniston a ve scenériích Havaje.

FOTO: Jennifer ví, jak všechny správně okouzlit

Jennifer ví, jak všechny správně okouzlit, Zdroj: distributor filmu

Film

Na začátku všeho stojí lži. Jak jinak. Takové ty typicky chlapské. Tentokrát balí Danny (Adam Sandler) dívky na svůj snubní prsten a všemožné historky o manželce stvůře. Vše se začíná zamotávat ve chvíli, kdy náš hlavní hrdina nachází tu pravou. Poté se do toho různými náhodami zaplete jeho asistentka Katherine (Jennifer Aniston) se svými dětmi a je vymalováno. Dovolená může začít.

Přečtěte si podrobněji o této sandlerovské komedii

Adam Sandler už snad ani nemůže ukázat nic nového. Jeho výkon v Zkus mě rozesmát se nápadně podobá tomu z filmu Machři, tam je ale Sandler o stupínek vtipnější. Jinou ligu zde hraje Jennifer Aniston, která ztvárnila Adamovu asistentku. Jennifer je ale dokonalá v každé roli, ať má na sobě cokoli.

V hereckých výkonech vyčnívají také vyděračské děti (Bailee Madison a Griffin Gluck), které ze všech těch lží pro sebe vytěží jen to nejlepší. Proč by nemohly toho plastického chirurga trochu podojit?

V této lehké romantické komedii najdete spoustu rádoby směšných situací a vtípků. A ne, rozhodně si po skončení filmu na žádný dobrý joke nevzpomenete. Spíše vás upoutají ty vyloženě špatné. Například oživování umělé ovce. K čemu to proboha slouží? K smíchu to tedy rozhodně není.

Zábavně tedy vyznívá jen soupeření s dávnou spolužačkou Devlin (Nicole Kidman), jejíž jméno je zároveň synonymem pro sprosté slovo. Naprázdno také nevyjde zesměšňování plastických operací. Obličej bez citu, vyzdvižené obočí a prasklý prsní implantát… Škoda jen, že to nepůsobí ani tak výchovně, spíšjako dětské kiš, kiš.

FOTO: Zkus mě rozesmát (2011)

A žili šťastně až do smrti?!

Co se dá rozhodně pochválit je prostředí, které na Havaji nemůže být jiné než krásné. Záběry z koupání pod vodopádem, západ slunce či konečně vytoužené plavání s delfíny, na tom se nedá nic zkazit. A tak se prázdninová pohoda přece jen přenese k vám domů, na gauč. A alespoň trochu projasní ty ošklivé neletní dny.

DVD

Tento disk obsahuje opravdu pořádnou porci bonusů. Můžete se například pokochat vynechanými scénami. U poloviny z nich budete rádi, že je vynechali (protože opravdu nejsou tak vtipné), u jiných vám to ale bude naopak líto. Smích je nakažlivý – Blooper Reel nabízí různé přeřeky. Bez českých titulků se u toho průměrný český divák příliš nezasměje, ale Jennifer to na roztomilosti rozhodně neubírá. Čekají na vás další vtipné i méně vtipné bonusy a na závěr opravdová perla. Máte možnost se zasnít u promo videa havajského hotelu Grand Wailea…

Snímek je ve výborné kvalitě, menu přehledné a provedení samotného disku velice jednoduché. Komedii si můžete pustit v originále nejen s českými a anglickými titulky, ale také mnoha a mnoha dalšími. Dabing poté můžete zvolit tradičně kvalitní český, dále ruský, maďarský a polský.

Zkus mě rozesmát (Just Go with It)

Romantický/Komedie
USA, 2011, 116 minut

Režie: Dennis Dugan
Hrají: Adam Sandler, Jennifer Aniston, Nick Swardson, Brooklyn Decker, Dave Matthews, Bailee Madison, Griffin Gluck, Nicole Kidman

Zvuk: český 5.1, anglický 5.1, ruský 5.1, maďarský 5.1, polský 5.1
Titulky: české, slovenské, anglické, bulharské, chorvatské, estonské, maďarské, polské, turecké, arabské, řecké, hebrejské, hindské, islandské, litevské, rumunské, srbské, slovinské, portugalské
Bonusy: Vynechané scény, Smích je nakažlivý – Blooper Reel, Dokonalý pár: Jen a Adam, Natáčení na Havaji, Doplh-ne ten z Rockyho IV., Komentář režiséra a herců

Hodnocení filmu: 3***
Hodnocení DVD: 4****

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zkus mě rozesmát na DVD: Jedno velké havajské divadlo s umělou ovcí