Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Natalie Portman dorodila a chce zase točit. U režiséra Stromu života

Veronika Jílková

Veronika Jílková

11. 2. 2012

Natalie Portman, čerstvá maminka chlapečka Alepha, neusíná na vavřínech a vrací se opět k herectví. Podepsala smlouvy na dvou filmech Terrence Malicka, režiséra Stromu života.

Foto: natalie-portman-golden-globe-2011-youtube

Těhotná Natalie Portman při přebírání Zlatého glóbu, Zdroj: youtube.com

Natalie Portman je opět ve formě a v plné síle se chce vrátit na plac. Podepsala proto smlouvy ke dvěma novým snímkům režiséra Terrence Malicka.

V dramatu Knight of Cups bude Natalie stát proti Christianu Baleovi. Dále se zde objeví i Isabel Lucas nebo Cate Blanchett. Ve snímku Lawless si také zahrají Bale a Blanchett, dál ale i Ryan Gosling, Rooney Mara nebo Haley Bennett. Obě dramata budou mít premiéru v příštím roce a oba scénáře jsou od ledna loňského roku stále drženy pod pokličkou.

Kromě dvou filmů režiséra Stromu života se Portman objeví i v pokračování Thora. Zde se objevila jako láska komiksového hrdiny s kladivem.

Portman se ještě před svým těhotenstvím objevila po boku Ashtona Kutchera ve filmu Hlavně nezávazně. V témže roce ještě stihla natočit Prince a Pruďase a první díl Thora. Hlavní role Niny v dramatu Černá labuť, které se do Česka dostalo také loni, jí přinesla Oscara a partnera Benjamina Millepieda, který měl na starost choreografii a v jedné části snímku si zahrál tanečníka.

Během natáčení se dali s Portman dohromady a jak sama herečka na Oscarech řekla, krom ocenění jí dal i nejdůležitější roli jejího života – roli matky.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Natalie Portman dorodila a chce zase točit. U režiséra Stromu života