Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Vybrali jsme 10 nejvtipnějších filmových tanců, které musíte vyzkoušet

Redakce

Redakce

13. 11. 2011

Z tanečních filmů se stal v podstatě samostatný žánr. Skvělých tanečních scén jsou však plné i sitcomy, komedie či akční filmy. Pár těch nejlepších jsme pro vás vybrali!

Jim Carrey - Maska

Jediný konkurent Dana Nekonečného, Zdroj: distributor filmu

Není nic horšího než zapadnout do šedi průměrnosti. A to i na tanečním parketě. Proto se můžete nechat inspirovat následující paletou nekonzervativních kreací, které u vašich vytoužených protějšků určitě vzbudí pozornost.

Hlavně nenuceně (Jak jsem poznal vaši matku)

I takové mírné pohupování u jukeboxu dokáže zázraky. Volbou správného songu si získáte pozornost a pak už jen nechte pracovat chemii. Jak na to, vám ukáže Lily z Jak jsem poznal vaši matku.

Homo styl (Prci, prci, prcičky)

Steve Stifler, také známý jako Stifmajstr z filmové série Prci, Prci, Prcičky, nesmí chybět na žádné party. Těžko říct, za co především vděčí své reputaci, jestli své MILF matce nebo schopnosti dostat se do situací zahrnujících neplánované požití tělesných tekutin. Jedno je ale jisté – pokud ho uvidíte tančit, příště si ho na party určitě pozvete. A je jedno, za který tým kopete. Učte se od mistra!

Bollywood styl (Teorie velkého třesku)

Exotika vždycky zabírá. Indie nám nedala pouze jógu, kari a kámasútru, ale okořenila i světový filmový průmysl. Východní alternativa Hollywoodu, takzvaný Bollywood, sází na pestré barvy, nepochopitelné akční scény, ale hlavně na chytlavou hudbu a tanec. Rajesh Koothrappali ze seriálu Teorie velkého třesku vám ukáže, v čem tkví návykovost této chlouby Indie.

Není nad spontánnost (Black Books)

Tanec máme v krvi všichni. Když jeho skryté impulzy rozdovádí i těla cynického irského alkoholika Bernarda, jeho poskoka, se vzhledem postaršího hipíka Mannyho a věčné zoufalky Fran jako v seriálu Black Books, ozve se ve správnou chvíli i ve vás. Prostě buďte spontánní!

Ve dvou se to lépe táhne (Přátelé)

Pokud není vaší původní motivací námluvní rituál, když na parket nakráčíte měsíční chůzí, není nad to zkusit sourozenecký duet. Pokud budete cvičit dostatečně dlouho jako Monica a Ross ze seriálu Přátelé, kdo ví – možná to dotáhnete až na televizní obrazovky o silvestrovské noci na Nově.

Muzikálové číslo (Červený trpaslík)

Nebo ještě lépe – sežeňte bandu přátel a nacvičte rovnou muzikálové číslo! Divíte se stále, proč mají všechny ty nesmyslné muzikály takovou návštěvnost? Ženy muzikálové herce zbožňují. Nacvičte své číslo ve stylu kluků z trpaslíka (Červený trpaslík) a otevře se vám svět nevídaných možností.

Zumba styl (Ajťáci)

Dnešní společnost si žádá víc věcí v jednom balení. Nespokojí se prostě s tancem nebo prostě s aerobikem. A tak se kombinuje a kombinuje, až z toho vznikne trendy věc jako například zumba.  Už Eric Prydz se svým hitem Call On Me potvrdil, jak je toto spojení neuvěřitelně sexy. A jak ví i pokrokový šéf ze seriálu Ajťáci, Douglas Reynholm – je to záležitost unisexová.

Tvrďácký styl (Kickboxer)

Tento kousek je legendární. Existují lidé, kteří mají talent na to, rozkopnout piñatu zavěšenou ve dvoumetrové výšce. Existují lidé, kteří když zakroutí svými boky, okamžitě se kolem nich udělá kruh, který pak smí pouze hypnoticky sledovat jejich vlnění. A existuje Jean-Claude Van Damme. Ve filmu Kickboxer totiž zvládl obojí.

Macho styl (Tropická bouře)

Je jedno, jestli zanedlouho oslavíte půl století nebo jestli vám nikdo nechce věřit, že nás na Zemi před 75 miliony let přivedl galaktický diktátor Xenu. Pokud zvládáte takové taneční macho pohyby jako Tom CruiseTropické bouři, jste pro ženy stále králem džungle.

Samba styl (Maska)

A k poslednímu vzorovému tanečníkovi, jímž je zelený Jim Carrey z dnes již klasické Masky, nezbývá než dodat – čik čiky bum čik čiky bum…

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vybrali jsme 10 nejvtipnějších filmových tanců, které musíte vyzkoušet