×
TOPZINE.cz

Z Bena Stillera se stane superhrdina. Režíruje další šílenou komedii

FOTO: Ben Stiller
Příchod nového superhrdiny?. Zdroj: distributor filmu

V novém snímku se představiteli narcistického Zoolandera splní dětský sen většiny malých i velkých kluků. Stane se neohroženým akčním hrdinou.

Příchod nového superhrdiny? Zdroj: distributor filmu

Hlavním hrdinou komedie The Secret Life of Walter Mitty je nesmělý fotograf od novin, který podobně jako docent Beránek v českém filmu Kdo chce zabít Jessii? v myšlenkách uniká před realitou do světa fantazie, kde se stává nebojácným superhrdinou.

Přečtěte si recenzi posledního filmu Bena Stillera Mistrovský plán

Plachý Walter v podání Bena Stillera však jednoho dne ztratí důležitý negativ a musí se ho vydat najít. Záchrana se mění ve skutečné hrdinské dobrodružství… Chystaný snímek bude druhou filmovou adaptací stejnojmenné povídky spisovatele Jamese Thrubera. První verze vznikla v roce 1947 s tehdy populárním komikem Dannym Kayem.

Kromě Stillera, který čtyři roky po parodické Tropické bouři usedne také na režijní stoličku, na plátně uvidíme hvězdu Žen sobě Kristen Wiig, léta osvědčenou komediální harcovnici Shirley MacLaine, komiky Adama Scotta a Pattona Oswalta, ale překvapivě  i Seana Penna.

Ben Stiller patří v současnosti k nejvytíženějším americkým komikům. Těsně před premiérou má sci-fi komedie Sousedská hlídka, ve které ho uvidíme v hlavní roli, v přípravách je také drama While We’re Young, ve kterém si zahraje s Jessem Eisenbergem. Nejlépe však vždy dopadaly projekty, které měl pod vlastním režijním dohledem, tudíž doufejme, že The Secret Life of Walter Mitty stanovenou laťku nesníží.

The Secret Life of Walter Mitty

Dobrodružný / Komedie / Drama
USA, 2013

Režie: Ben Stiller
Hrají: Ben Stiller, Kristen Wiig, Sean Penn, Adam Scott, Kathryn Hahn, Patton Oswalt, Josh Charles, Shirley MacLaine

Premiéra: rok 2013Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..