Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer Sousedská hlídka: Ajťák a Stiller bojují se šmejdem z vesmíru

Jiří Hannich

Jiří Hannich

15. 3. 2012

Oscarový kandidát Jonah Hill, ajťák Richard Ayoade a známí komedianti Ben Stiller a Vince Vaughn dali dohromady Sousedskou hlídku. Komedie, v níž se objeví dokonce i ufoni, má první trailer.

video
play-sharp-fill

Čtyři tátové od rodin již mají dost usedlého a stereotypního života. Aby se zase cítili jako tvrdí chlapi, začnou si hrát na policisty bez odznaku. Kromě smrti jednoho ze sousedů vyšetřují členové nově ustavené hlídky randění svých nezletilých dětí a dost zabrat jim dává také parta místních výrostků, která po nich hází vajíčka.

Stiller se objevil i v bláznivé komedii Zoolander. Připomeňte si ty nejvtipnější scény

Brzy se však objeví nové, daleko větší nebezpečí. Ukáže se, že soused nepřišel o život přirozenou smrtí. Stal se obětí velké konspirace mimozemšťanů. Odhalení nepřítele z vesmíru dává tušit, že teď již nepůjde jen o klid a pohodu jednoho předměstí, ale o osud celé planety.

Sousedskou hlídku doporovází spousta očekávání. Humor Bena Stillera a Vince Vaughna všichni známe. Mnoho diváků je ale zvědavých, zda Richard Ayoade překoná postavu Mosse z kultovního seriálu Ajťáci.

V jedné z hlavních rolí uvidíte i „Ajťáka“ Richarda Ayoada. Zdroj: distributor filmu

A v jakém světle se po překvapivém výkonu v dramatu Moneyball, za nějž byl nominován na Oscara, představí Jonah Hill? Ten dokonce kvůli Sousedské hlídce odmítl účast v připravovaném spaghetti westernu Quentina Tarantina Django Unchained.

Trailer Sousedské hlídky nevypadá zle, jeho atmosféře ovšem notně pomáhá notoricky známý track rapperských megahvězd Snoop Dogga a Dr. Dre. Setkání s ufony nám zatím tvůrci neukázali, vtipná hláška neproběhla, takže musíme věřit, že to nejlepší nás teprve čeká. A především, že to bude stát za to.

Sousedská hlídka (Neighborhood Watch)

Komedie/Sci-Fi
USA, 2012

Režie: Akiva Schaffer
Hrají: Jonah Hill, Ben Stiller, Vince Vaughn, Rosemarie DeWitt, Richard Ayoade, Billy Crudup, Doug Jones, Will Forte, Nicholas Braun, Jorma Taccone

Premiéra v ČR: 9. srpna 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer Sousedská hlídka: Ajťák a Stiller bojují se šmejdem z vesmíru