Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu The Lone Ranger: Johnny Depp promlouvá do duše koni

Veronika Jílková

Veronika Jílková

13. 12. 2012

Nový dobrodružný western přináší nejen svěží příběh, ale také znamenité obsazení. Nyní vyšel druhý trailer. Co od snímku máme čekat?

video
play-sharp-fill

The Lone Ranger je akční dobrodružná komedie odehrávající se na Divokém západě. Příběh začíná u Johna Reida (Armie Hammer), který se probouzí na vrcholu věže postavené uprostřed obrovského kaňonu. Setkává se s indiánským bojovníkem Tontem (Johnny Depp), který Johnovi pomůže, aby se následně stal hrdinou Lone Rangerem. Jejich společným úkolem je bojovat proti zkaženosti a nenasytnosti. Co ale musí udělat nejprve? Naučit se pracovat společně.

Přečtěte si recenzi filmu Rango. Stojí tento animák opravdu za Oscara?

„ Než jsme začali natáčet, strávil jsem nespočet hodin jízdou na kole. To proto, abych dostal nějaký grif, jak sedět a pohybovat se na koni. Není to totiž vůbec jednoduché. Navíc, když to máte dělat před kamerou a skoro celý den…,“ prozradil v jednom z rozhovorů Hammer, známý díky roli v The Social Network.

Režisér Gore Verbinski získal v letošním roce Oscara za animovaný snímek Rango, kde ústřední a ještě jednu další postavu nenamluvil nikdo jiný než opět Johnny Depp. Tato filmařská dvojice má na svém kontě také trilogii Pirátů z Karibiku. K oběma se připojil také producent Jerry Bruckheimer, který pod svá křídla už schoval mnohé velkofilmy. Hvězdný herecký tým v Lone Rangerovi doplňují také Tom Wilkinson, William Fichtner, Helena Bonham Carter a další.

FOTO: Film Lone Ranger

Maskovaný hrdina a indián s ptákem na hlavě, toť hlavní hrdinové. Zdroj: Falcon

Z nového traileru můžeme soudit, že film bude naplněn nejen akcí, ale i humornými scénami (například složitá mluva Deppa ke koni či jeho běh à la Jack Sparrow). Příjemným doplňkem je jistě i hudba, o kterou se postaral Jack White. Zbytek traileru se věnuje hlavně Hammerovi – po jeho přeměně na hrdinu. Střihač si pak smlsnul na závěru traileru, kde se dvojice bojovníků drží řetězů na střeše bourajícího vlaku. Dokáží přežít úplně vše?

Během natáčení se objevily informace, že spolupráce s Walt Disneym přinesla filmu potíže. Společnost totiž prohlásila, že by se filmu měl snížit rozpočet, neboť western není v dnešní době příliš perspektivní. Johnny Depp ovšem ve vznik filmu věřil, a tak se můžeme těšit na červencovou premiéru v našich kinech.

The Lone Ranger

Fantasy / Dobrodružný / Western
USA, 2013

Režie: Gore Verbinski
Hrají: Johnny Depp, Armie Hammer, Ruth Wilson, Tom Wilkinson, Timothy Hutton, Barry Pepper, Helena Bonham Carter, James Badge Dale, James Frain, William Fichtner, Leon Rippy, Matt O’Leary, W. Earl Brown, Harry Treadaway, Mason Cook, Turner Ross

Premiéra v ČR: 4. července 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu The Lone Ranger: Johnny Depp promlouvá do duše koni