Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Milovník Woody Allen touží po první dámě USA Michelle Obama

Kristýna Motlová

Kristýna Motlová

9. 10. 2011

Režisér Woody Allen se nikdy netajil svou slabostí pro ženské pohlaví. Nyní to ale vypadá, že se zhlédl v prvních dámách. Po Carle Bruni by totiž rád do svého filmu obsadil i Michelle Obama.

Nenapodobitelný americký režisér Woody Allen, Zdroj: youtube.com

Woodyho Allena během jeho dlouhého života oslnila již řada krásných žen, které režisér následně obsazoval do svých filmů. Okouzlily ho například Diane Keaton, Mia Farrow, Scarlett Johansson, Penélope Cruz, Rachel McAdams i již zmíněná Carla Bruni.

Obsadit do jedné z rolí první dámu Francie se Allen rozhodl na základě společné večeře s ní i jejím manželem, prezidentem Nicolasem Sarkozym. Carla Bruni se díky tomu objevila v mini roli v Allenově nejnovějším filmu Půlnoc v Paříži.

Čtěte také: Půlnoc v Paříži je pro intelektuály lahůdkou

O potenciálním obsazení i první dámy Ameriky se pětasedmdesátiletý režisér vyjádřil takto: „Kdybych byl v pokoji s Michelle Obama a myslel bych si, že ona je ta pravá pro nějakou roli, neváhal bych se jí zeptat.“

Role Michelle ve filmu je tak zatím hudbou budoucnosti, ne-li pouze režisérovým zbožným přáním. O mnoho jasněji naopak vypadá Woodyho chystaný snímek The Bop Decameron. V něm si zahraje například Alec Baldwin, Ellen Page, Jesse Eisenberg, Penélope Cruz či sám Allen.

Film se bude skládat ze čtyř příběhů odehrávajících se v Římě. České premiéry se dočkáme během příštího roku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Milovník Woody Allen touží po první dámě USA Michelle Obama