Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Český trailer filmu Croodsovi: Režisér Jak vycvičit draka točí o pravěku

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

11. 12. 2012

!Exkluzivně!Do českých kin v březnu dorazí nový animák z dílny DreamWorks. Stojí za ním jeden z režisérů Jak vycvičit draka a na TOPZINE.cz vám přinášíme jako první českou verzi nového traileru.

video
play-sharp-fill

Nová dobrodružná animovaná komedie Croodsovi vypráví příběh první pravěké rodiny na světě, na kterou čeká největší dobrodružství jejich života. Poté, co je zničena jeskyně, kde doposud žili, se musejí vypravit na cestu do neznáma. Do krajiny plné nejrůznějších, neuvěřitelných stvoření. Jejich pohled na svět se tak navždy změní.

Podívejte se i na trailer k filmu Croodsovi v původním znění

V původním znění filmů uslyšíme Emmu Stone, Nicolase Cage nebo Ryana Reynoldse, který mluví postavu jménem Guy. „Guy je lidská bytost verze 2.0. Není silný jako Croodsovi, ale více používá mozek,“ říká jeden z režisérů Chris Sanders. „Když ostatní zjistí, že umí rozdělat oheň, unesou ho a schovají ho,“ dodává k ději.

Důležitá jsou právě i jména režisérů, a to zmíněný Sanders a Kirk De Micco. Sanders se už stihl proslavit předchozím snímkem pod studiem DreamWorks, za který získal nominaci na Oscara, Jak vycvičit draka. Ovšem De Micco má za sebou nevalný animák Vesmírní opičáci. Je jen otázkou, co můžeme od této dvojice očekávat.

FOTO: The Croods - trailer

Nicolas Cage a Emma Stone propůjčí hlasy jeskynním lidem. Zdroj: Bontonfilm

Trailer vypadá opravdu nadějně. Animace už v této ukázce láká na originální ztvárnění pralidí, ale i tradičně barevný svět za oponou. Jediná škoda je, že v Česku bude mít snímek pravděpodobně český dabing, a tak původní vybrané hlasy neuslyšíme (což v případě jistě bestiálního řevu Nicolase Cage zamrzí).

Croodsovi (Croods, The)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný
USA, 2013

Režie: Chris Sanders, Kirk De Micco
Hrají: Nicolas Cage, Ryan Reynolds, Emma Stone, Catherine Keener, Clark Duke, Cloris Leachman

Premiéra v ČR: 21. března 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Český trailer filmu Croodsovi: Režisér Jak vycvičit draka točí o pravěku