Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu The Croods: Tvůrci Jak vycvičit draka zapojili i Nicolase Cage

Veronika Jílková

Veronika Jílková

11. 10. 2012

Nicolas Cage propůjčí svůj hlas postavě nového animovaného filmu The Croods. Kromě něj se tu objeví hlas další hvězdy, konkrétně Emmy Stone, známé například z filmu Panna nebo orel.

video
play-sharp-fill

Hrdiny příběhu jsou prehistoričtí obyvatelé Země. Hlavní lovec jedné tlupy jeskynních lidí začíná být opomíjen, když přichází génius s dokonalým vynálezem, který vše změní. Oč jde? O oheň. Eep (Emma Stone) a Grug (Nicolas Cage) se stávají bezdomovci poté, co jim skály zatarasí vstup do jeskyně. Nastává příležitost objevit nový svět. Otevírá se před nimi dobrodružství plné nových poznatků.

Cage se v poslední době objevil například ve filmech Čarodějův učeň, Ghost Rider 2 nebo Kick-Ass, jehož pokračování na nás čeká v příštím roce. Dabing tak pro něj bude celkem novinka. Doprovodnou hudbu k filmu složil mistr svého umění Alan Silvestri, který má na kontě líbezné melodie z mnoha filmů, například Forrest Gump, Polární expres či Návrat do budoucnosti.

Podívejte se na VIDEO: Nicolas Cage může hrát cokoli. Třeba i zadek ztracený ve vesmíru

Důležitá jsou ale i jména režisérů, a to Chris Sanders a Kirk De Micco. Sanders se už stihl proslavit předchozím snímkem pod studiem DreamWorks, za který získal nominaci na Oscara, Jak vycvičit draka. Do animáku The Croods jsou proto vkládány velké naděje.

Nicolas Cage a Emma Stone propůjčí hlasy jeskynním lidem. Zdroj: DreamWorks

V traileru si můžeme všimnout velmi živých a barevných krajin, dobových kostýmů, propracované animace, přesně padnoucích melodií a samozřejmě také bláznivého dobrodružství, které hlavní hrdinové prožívají. Jak oheň ovládne svět, se dozvíme již v březnu příštího roku.

The Croods

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný
USA, 2013

Režie: Chris Sanders, Kirk De Micco
Hrají: Nicolas Cage, Ryan Reynolds, Emma Stone, Catherine Keener, Clark Duke, Cloris Leachman

Premiéra v ČR: 21. března 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu The Croods: Tvůrci Jak vycvičit draka zapojili i Nicolase Cage