Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

VIDEO: Nicolas Cage může hrát cokoli. Třeba i zadek ztracený ve vesmíru

Marek Benda

Marek Benda

18. 3. 2012

Nicolas Cage se poslední dobou proslavil tím, že kývne na cokoli. A je to pořádná nálož ne zrovna kvalitních snímků. Tvůrci následujícího videa dotahují hercovo jednání do podařeného extrému. Paradoxní je, že některé filmy by asi opravdu stály za to.

video
play-rounded-fill

Agent Nicolase Cage upozorňuje svého svěřence, že potřebuje získat zpět dobrou reputaci a filmy jako Rituál, Next nebo Nebezpečný cíl rychle hodit za hlavu. Důležité je odmítat bezduché a šílené scénáře a být vybíravý. Následují ty nejvybranější kousky prozatím šuplíkových scénářů, do kterých se Cage zamiluje a s nadšením přikyvuje.

Mrkněte na video: Nicolas Cage střídá své účesy jako filmy

Tak například nácek, co mluví jen pomocí přísloví? Pojďme do toho! Supermanova kočka? Už teď to zbožňuju. Všichni v autobusu zvrací, jen já mám průjem? To musím natočit. Zadnice, která uchovává celou osobnost ztracena ve vesmíru? Bez chybičky. Navíc hlas Nicolase Cage zní opravdu jako jeho vlastní.

OBR: Nicolas Cage v Čarodějově učni

Jsem sexy a vím to. Zdroj: distributor filmu

Tvůrci zašli ještě dál. Stačili si rýpnout i do uvadající kariéry M. Night Shyamalana. Cage dostane nabídku udělat s ním mysteriózní dokument o lupech.

A ani sám velký producent Jerry Bruckheimer (Piráti z Karibiku, Čarodějův učeň, Lovci pokladů) nebyl ušetřen. Cage pohotově navrhne jeho jméno na produkci zcela vymyšleného absurdního snímku, který mu agent nadiktuje. Těšíte se na němý film, kde bude mít hlavní postava sex se štěňátkem? Yes, yes, yes.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Nicolas Cage může hrát cokoli. Třeba i zadek ztracený ve vesmíru