Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Začíná natáčení Postradatelných 3. Ve filmu se objeví i Harrison Ford

Natáčení třetí části filmu Postradatelní začíná už dnes. Fanouškům přinášíme informace o hercích, již potvrdili svou účast ve filmu, a přinášíme také hlavní zápletku snímku.

FOTO: Expendables: Postradatelní 2

Ve třetí části Postradatelných se sejde skoro celá původní parta. Zdroj: Bontonfilm

Co se týče hereckého obsazení, v hlavní roli stále zůstává Sylvester Stallone, který je mimo jiné i autorem scénáře všech tří filmů. Lze říci, že celá stará banda Postradatelných zůstane zachována. Takže dalšími herci, kteří se ve filmu objeví, budou opět i Jason Statham, Jet Li, Dolph Lungren, Randy Couture a také Terry Crews. Dalším hercem, který si ve filmu zahraje už potřetí, je samotný Arnold Schwarzenegger.

Většina fanoušků této série filmů také očekávala potvrzení účasti Bruce Willise. Ten si však za pouhé čtyři dny natáčení zažádal o honorář ve výši okolo čtyř milionů dolarů, byl tedy nahrazen Harrisonem Fordem.

Ve filmu se nově objeví i další populární tváře, mezi něž patří Wesley Snipes, Antonio Banderas, Mel Gibson, Kellan Lutz, Ronda Rousey, Victor Ortiz a také Glen Powell.

A nyní k samotné zápletce – Barney, Lee a celý zbytek týmu Postradatelných se konečně tváří v tvář setkají s Conradem Stonebanksem (Mel Gibson). Ten je jedním ze spoluzakladatelů Postradatelných. Stonebanks se ale stal nemilosrdným prodejcem zbraní, kterého Barney musel zabít. Stonebanks však smrti unikl a nyní se snaží své poslání – kompletně zničit Postradatelné – dotáhnout do konce.

Barney se proto rozhodne pro přelomový krok. Ostatně, nejlepším krokem v boji proti staré krvi je najít novou, která bude mnohem mladší, silnější a technicky zdatnější. Barney proto dává dohromady nové členy týmu. Poslední mise Postradatelných tedy znamená střet mezi klasickým oldschool stylem v porovnání s vysoce technickými odbornými znalostmi. A to vše v nejosobnější bitvě Postradatelných.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Začíná natáčení Postradatelných 3. Ve filmu se objeví i Harrison Ford