Expendables 3 přidávají ženský prvek. Obsazena byla Milla Jovovich

Kdo postrádal ženské obsazení v Expendables, může se radovat. Milla Jovovich zřejmě bude jako první herečka obsazená do třetího pokračování akční trilogie.

Milla Jovovich.
Milla Jovovich a Expendables. Zdroj: Falcon, Bontonfilm

Milla je známá hlavně díky akční hororové sérii Resident Evil, ve které je hlavní hrdinkou. Často také nazývaná jako Ikona Resident  Evil. Vyjednávání její účasti v dalším snímku Expandables je téměř u konce a podle všeho je její účast v hlavní ženské roli potvrzená.

Sylvester Stallone dříve uvedl na Twitteru, že by rád do třetího snímku obsadil herečky, které by přitáhly odlišnou věkovou kategorii publika. Bude Milla řešením jeho problému? Herečka je prototypem akčních figur a objevuje se především v akčních filmech. Rockyho tužby tak byly vyslyšeny.

Mimo ní se v sérii Expendables poprvé objeví Nicolas Cage či Wesley Snipes. Kdyby nebyl Snipes skoro celý rok ve vězení kvůli daňovým únikům, zúčastnil by se již druhého dílu.  To Jackie Chan byl osloven již několikrát, ale přemluvit se nechal až na potřetí.

Snímek by se měl v kinech objevit v roce 2014.

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Martin Pevný
Narodil se 18. září 1994 v Praze. Třetím rokem studuje obor Informační technologie na SOŠ. Mimo články překládá trailery, reportáže i rozhovory. Fan-page: https://www.facebook.com/pages/Martin-Pevn%C3%BD/140756682633459?ref=hl Můžete ho kontaktovat na mailu: pevny@seznam.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*