Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

VIDEO: Šťastný Nový rok je plný hvězd! Mrkněte na Bon Joviho i Efrona

Veronika Jílková

Veronika Jílková

12. 9. 2011

Nová romantická komedie s tematickým názvem přijde do kin již letos v prosinci. Kteří herci se ve snímku objeví? To zjistíte ve videu, kde každý z herců popisuje, jak skvělou zkušenost získal natáčením tohoto filmu.

Šťastný nový rok si popřejí i Zac Efron a Michelle Pfeiffer. Zdroj: distributor filmu

Několik ukázek z nového filmu Šťastný Nový rok (New Year’s Eve) na sebe nenechalo dlouho čekat. Nově připravovaná romantická komedie nás zavede na oslavu Nového roku, která má opravdu své kouzlo (navíc když se odehrává v centru New Yorku). Životy mnoha lidí, kdy každý chce Nový rok oslavit podle svého gusta, se mohou nečekaně proplétat, až vám zamotají hlavu.

Film od tvůrců filmu Na sv. Valentýna se opět zaměřil na obsazení, takže ve snímku objevíme opravdu nespočet hvězd, které na amerických plátnech už něco dokázaly. Mezi herci, zahánějícími nudu v zákulisí, je například Zac Efron, Halle Berry, Ashton Kutcher, Lea Michele, Jon Bon Jovi, Sarah Jessica Parker, Michelle Pfeiffer, Abigail Breslin, Robert De Niro, Hilary Swank, Josh Duhamel, Sofia Vergara, Katherine Heigl nebo Seth Meyers.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/new-years-eve/]

Režiser Garry Marshall (Pretty Woman, Deník princezny) nechtěl nechat snímek příliš suchým, a tak se můžeme těšit i na pár hudebních čísel v podání Jon Bon Joviho a Ley Michele (seriál Glee).

Šťastný Nový rok (New Year’s Eve)

Romantický / Komedie
USA, 2011

Režie: Garry Marshall
Hrají: Zac Efron, Halle Berry, Lea Michele, Abigail Breslin, Katherine Heigl, Robert De Niro, Jessica Biel, Hilary Swank, Michelle Pfeiffer, Sara Paxton, Sienna Miller, Sofía Vergara, Ashton Kutcher, Sarah Jessica Parker, Frankie Muniz, Jon Bon Jovi, Josh Duhamel, Til Schweiger, Alyssa Milano, Ice Cube, Carla Gugino, Ming Zhao

Premiéra v ČR: 8. prosince 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Šťastný Nový rok je plný hvězd! Mrkněte na Bon Joviho i Efrona