Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Bon Jovi: Nejlepší hity

Sabina Jesenovská

Sabina Jesenovská

7. 10. 2010

V lednu roku 1984 zaútočili na rádia debutovým hitem Runaway, který jim bleskurychle rozrazil vrátka na velká podia a umožnil hrát před publikem čekajícím na koncerty jmen takového formátu jako jsou Kiss, Scorpions nebo ZZ Top.

Bon Jovi: obal singlu What Do You Got?, Zdroj: myspace.com

Bon Jovi: obal singlu What Do You Got?, Zdroj: myspace.com

Vrátka zůstala otevřená a tak další rok vydali CD s názvem 7800 FAHRENHEIT, jež přineslo nové hity: In And Out Of Love, Only Lonely nebo Silent Night. Jejich fanouškovská základna byla již natolik silná, že si mohli dovolit sami vyjet na turné jako hlavní hvězdy. Ano, tušíte správně, řeč je o Bon Jovi.

Tohle všechno se už ale, přiznejme si, událo před pěknou řádkou let. Jejich poslední album, The Circle, vyšlo již minulý rok a turné k němu se nám zdaleka vyhnulo, tak proč se zrovna teď bavit o Bon Jovi? 9. listopadu totiž vychází album největších hitů z celé jejich kariéry, nazvané prostě: Greatest Hits. Na tom ovšem pro skalního fanouška nic zajímavého není. Co toto album činí zajímavým, je fakt, že Bon Jovi jej obohatí o čtyři nové skladby, jejichž názvy jsou již nyní známy: The More Things Change, No Apologies, This Is Love, This Is Life a What Do You Got?, kterou již můžete znát z rádií.

V prodeji budou dvě verze této kompilace: jedno a dvoudisková. První bude obsahovat šestnáct písní včetně dvou nově nahraných. Dvoudisková verze (Greatest Hits – The Ultimate Collection) zahrne dvacet osm skladeb i se čtyřmi novými. Písně, které se skupina rozhodla použít na výběrovém CD, sám Jon Bon Jovi, leader skupiny,  poeticky komentuje: „Muzika označuje mezníky našich životů. Tyto písně ustály nápor času a připomínají nám všem, odkud pocházíme, i když svůj pohled upíráme k budoucnosti.“ Připomeňme si prostřednictvím videa první z takto zachycených mezníků.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Bon Jovi: Nejlepší hity