Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu To Rome with Love: Woody Allen obléhá Řím láskou

Marek Benda

Marek Benda

8. 4. 2012

OBR: To Rome with LovePo úspěšné misi v Paříži se Woody Allen přesunul do Říma. Obhájí si příští rok Oscara za nejlepší scénář a bude dvakrát přejmenovávaný snímek s konečným názvem To Rome with Love stejně výdělečný jako jeho předchůdce?

video
play-sharp-fill

V romantickém příběhu různorodých lidí ve věčném městě si zahraje spousta známých tváří. Některé se již u Allena objevily (včetně režiséra a scenáristy v jedné osobě samotného), jiné si odbudou svůj debut včetně ostřílených herců, jako jsou Alec Baldwin Roberto Benigni.

Čtěte více: Allen poté zvěční Kodaň, dočká se i Praha?

A kdo se dále bude prohánět ulicemi Říma? Doby, kdy si v hlavním městě Itálie užili svou romanci Audrey Hepburn a Gregory Peck, jsou nenávratně pryč. Nyní přichází se svými životními osudy temperamentní Penélope Cruz, sebestředný vynálezce Facebooku Jesse Eisenberg či charismatická architektka z Počátku Ellen Page.

OBR: To Rome with Love

Prázdniny v Římě: Allenova vize. Zdroj: distributor filmu

Trailerem prostupuje prosluněná idylka. V líném tempu konverzační komedie s mnoha zajímavými narážkami se objevují výše zmíněné hvězdy a vyjevují nám své problémy. Celý sled příběhů vykouzlí příjemný úsměv, který podporuje hudba snad přímo z Itálie. Umíte si představit trailer o Praze za doprovodu Smetanovy Vltavy?

To Rome with Love

Španělsko/USA/Itálie, 2012
Komedie

Režie: Woody Allen
Hrají: Jesse Eisenberg, Ellen Page, Alec Baldwin, Roberto Benigni, Judi Dench, Penélope Cruz, Greta Gerwig, Woody Allen, Alison Pill, Riccardo Scamarcio

Premiéra v ČR: 20. září 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu To Rome with Love: Woody Allen obléhá Řím láskou