Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Šťastný Nový rok: Ta bloncka profackovala Bon Joviho

Veronika Jílková

Veronika Jílková

2. 10. 2011

Trailer k filmu Šťastný Nový rok více přibližuje dění kolem hlavních hvězd. A že jich je! Miláčci Ameriky se sešli před kamerou a natočili romantický film o nejoslavovanějším roku (Novém) na světě.

Šťastný Nový rok přinese do kina spoustu slavných hvězd. Zdroj: distributor filmu

Sarah Jessica Parker, Ashton Kutcher, Seth Meyer, Robert De Niro, Hilary Swank, Josh Duhamel, Halle Berry a další zpříjemní jeden z mnoha prosincových dnů svými krásnými úsměvy a svým talentem. Do kin totiž vtrhne snímek Šťastný Nový rok. A co v něm uvidíte? Romantiku, přátelství, nenávist, zklamání, oslavy či happy end? Od každého trochu.

Jessica Biel čeká dítě, Katherine Heigl profackuje Jona Bon Joviho, který si také společně s Leou Michele zazpívá na půlnoční oslavě uprostřed prosvětleného New Yorku, Abigail Breslin se odhalí na veřejnosti a Zac Efron pomáhá Michelle Pfeiffer s jejím novoročním předsevzetím.

Podívejte se také na první video k filmu! Hvězdy v něm vypráví o natáčení

Propletené životy několika párů se střetnou na Nový rok v kině již 8. prosince 2011. Snímek natočil režisér filmů Deník Princezny nebo Na sv. Valentýna Garry Marshall.

Šťastný Nový rok (New Year’s Eve)

USA, 2011
Komedie/Romantický

Režie: Garry Marshall
Hrají: Ashton Kutcher, Lea Michele, Robert De Niro, Katherine Heigl, Josh Duhamel, Michelle Pfeiffer, Halle Berry, Zac Efron, Hilary Swank, Sarah Jessica Parker, Jessica Biel, Jon Bon Jovi, Alyssa Milano

Premiéra v ČR: 8. prosince 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Šťastný Nový rok: Ta bloncka profackovala Bon Joviho