Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Now You See Me: Dámy a pánové, magie a skvělí herci přichází

Monika Zavřelová

Monika Zavřelová

20. 11. 2012

Pokud již delší dobu toužíte zhlédnout na filmovém plátně trochu té opravdové magie, na jaře 2013 přijde váš čas! Prozatím si tvůrci připravili lákavý trailer.

video
play-sharp-fill

Nový film francouzského režiséra Louise Leterriera Now You See Me zachycuje čtveřici mladých kouzelníků, tzv. The Four Horsemen, na vrcholu kariéry. Během pár vteřin dokáží před zraky tisíců diváků vykrást banku na jiném kontinentu a peníze následně rozeslat na účty svých obdivovatelů, čímž přilákají pozornost několika agentů tajných služeb. Těžko uvěřit, že tímto trikem všechno pouze začíná.

Čtěte více: Eisenberg bude jako Harry Potter. Akorát čarováním nakrade miliony

Dle slov představitele hlavního hrdiny a tahouna celé kouzelnické party Jesseho Eisenberga by nás měl film nejenom napnout a držet v nejistotě, ale také co nejvíce pobavit. „Tyto scény jsou neustále zábavné i přes velké množství opakování záběrů. Každý scéna má jistý magický komponent či zvrat. Doufám, že bude pro diváky stejná zábava sledovat film, jako pro nás bylo jej točit.“

Dalším důkazem, že na place opravdu nebyla nuda a také se tvrdě pracovalo, je i tato vtipná historka. Ve filmu se objeví i slavný britský herec Michael Caine. Ten si jeden den po natáčení šel zdřímnout do své šatny. Štáb se ovšem domníval, že již odešel, a tak byl Caine donucen strávit noc ve své malé místnůstce.

Příští rok si užijeme pořádnou dávku magie. Zdroj: Bontonfilm

Co víc může přidat traileru na atraktivitě než zastřený, chraplavý hlas Morgana Freemana? Zřejmě nic. Právě jeho postava profesionálního odhalovače magických triků Thaddeuse pravděpodobně sehraje v celém příběhu tu nejtajemnější roli.

Již v traileru se ukazuje, že kromě obsazení Freemana režisér Leterrier učinil ještě jedno výborné rozhodnutí. Snad nikdo by před zhlédnutím ukázky nedokázal říct, jestli je Jesse Eisenberg schopen zahrát roli charismatického, sebevědomého a možná i trochu arogantního vůdce skupiny Atlase. Je tu však vidět, že Eisenberg nám herecky dospívá a vyrůstá ze své nejslavnější role ve filmu The Social Network mnohem rychleji, než mnozí očekávali.

Pokud si všechny scény filmu dokáží udržet takovou dynamičnost, jakou nám nabízí několik krátkých ukázek, máme se v březnu 2013 opravdu na co těšit (pokud se ovšem ještě neposune premiéra, což červnové datum v USA trochu naznačuje).

Now You See Me

Thriller
USA, 2013

Režie: Louis Leterrier
Hrají: Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Mélanie Laurent, Dave Franco, Isla Fisher, Michael Caine, Morgan Freeman, Woody Harrelson, Elias Koteas, Han Soto, Common, Michael Kelly

Premiéra v ČR: 14. března 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Now You See Me: Dámy a pánové, magie a skvělí herci přichází