Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Eisenberg bude jako Harry Potter. Akorát čarováním nakrade miliony

Jeden z nejvýraznějších mladých amerických herců se v novém thrilleru chopí kouzelnické hůlky. Pomocí ní bude vykrádat světové banky.

FOTO: Jesse Eisenberg

Jesse Eisenberg – nový kříženec Harryho Pottera a Robina Hooda? Zdroj: Bontonfilm

V chystaném snímku Now You See Me si Jesse Eisenberg zahraje lídra spolku eskamotérů, sponzorovaného stárnoucím gentlemanem (Michael Caine). Skupina svá vystoupení korunuje loupežemi v bankách sídlících na druhé straně zeměkoule. Lup pak rozhazuje mezi nadšené diváky.

Loupežným čarám a kejklím bude chtít učinit zadost agent FBI v podání Marka Ruffala, který nemůže přijít na to, jak tajemné zločiny probíhají. Obrátí se proto na znalce kouzel a bývalého mága (Morgan Freeman), ani ten si však s odhalením principu kouzla neví rady…

Přečtěte si recenzi posledního filmu Jesseho Eisenberga, Do Říma s láskou

Krimithriller vzniká pod režijním dohledem Louise Leterriera (Souboj Titánů), v dalších rolích uvidíme Mélanii Laurent jako Ruffalovu asistentku, Davea Franca a Islu Fisher v rolích kouzelnických kolegů a objeví se tu i Woody Harrelson.

Trochu překombinovaný děj a jméno režiséra Leterriera na první pohled nezaručují mimořádnou podívanou, film však určitě bude stát za vidění kvůli přehlídce hereckých es v čele s Cainem a Freemanem, kteří právě teď plní sály s blockbusterem Temný rytíř povstal. Zda budou mít stejný úspěch s kouzelnickou krimi, uvidíme za rok.

Now You See Me

Thriller
USA, 2013

Režie: Louis Leterrier
Hrají: Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Mélanie Laurent, Dave Franco, Isla Fisher, Michael Caine, Morgan Freeman, Woody Harrelson, Elias Koteas, Han Soto, Common, Michael Kelly

Premiéra: rok 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Eisenberg bude jako Harry Potter. Akorát čarováním nakrade miliony