Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Magic Mike: Striptéři a pekáče buchet jdou na scénu

Redakce

Redakce

23. 4. 2012

Oscarový režisér Steven Soderbergh nám přináší film inspirovaný zkušenostmi hlavního představitele, Channinga Tatuma. Budou létat svršky, bankovky i vypracovaní borci.

video
play-sharp-fill

Než Channing Tatum prorazil s filmem Let’s Dance, přivydělával si jako striptér. A prý za tu dobu stihnul nasbírat dost historek na celovečerní film. Slovo dalo slovo a nápadu se chytil Steven Soderbergh, režisér Dannyho parťáků a držitel Oscara za Traffic – nadvládu gangů.

Čtěte více: Naposledy jste mohli Channinga Tatuma vidět ve filmu Navždy spolu

„Všechno, co se odehraje ve filmu, je kompletně smyšlené,“ prohlašuje však Tatum v době, kdy internetem koluje první trailer. Z jeho vlastních zkušeností prý nakonec zůstala jen samotná idea filmu.

K hlavnímu představiteli se přibrala parta dalších majitelů pekařského oprávnění k držení pekáče buchet, například Alex Pettyfer (Jsem číslo čtyři), Matthew McConaughey (Obhájce, Tropická bouře) nebo Adam Rodriguez z Kriminálky Miami.

Mistr McConaughey jako majitel klubu a učeň Channing Tatum. Zdroj: youtube.com

Trailer se ze začátku tváří jako další soderberghovka a trochu dává vzpomenout na Dannyho parťáky. Až do okamžiku, kdy nám tvůrci vysvětlí, že Mike chce něco víc, a jako hudební doprovod se ozve Rihanna. Pak už víme, že do kina se povalí slečny a dámy napříč věkovým spektrem nejenom na svalovce, ale i na romantickou zápletku. Možná jsme čekali jiné pojetí, ale v Soderberghovu zkušenou ruku i nadále věříme.

Magic Mike

Komedie
USA, 2012

Režie: Steven Soderbergh
Hrají: Channing Tatum, Matthew McConaughey, Alex Pettyfer, Matt Bomer, Olivia Munn, Adam Rodriguez, Cody Horn, Joe Manganiello

Premiéra v ČR: 12. července 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Magic Mike: Striptéři a pekáče buchet jdou na scénu