Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Hotel Transylvania: Sandler provozuje hotel pro monstra

Redakce

Redakce

14. 4. 2012

Studio DreamWorks útočí s animákem Kouzelná parta, kde se potkají Santa Claus, Velikonoční Králíček a další podobná havěť. Sony Pictures nezahálí a vrací úder s partou z druhé strany bitevního pole.

video
play-sharp-fill

Dobro a zlo si to znovu rozdají. Přitáhne do kina více diváků Santa s raketovými saněmi, nebo hotel pro unavená strašidla toužící po chvíli klidu? Bohužel výsledné srovnání asi nebude úplně objektivní, protože se filmy v kinech o pár měsíců minou. Hotel Transylvania bude každopádně padoušský případ.

Čtěte více: Jak se nezdařil Sandlerův pokus o komediální týmovku

Vítejte v Transylvánii, přesněji řečeno v Hotelu Transylvania. Šéfuje tu samozřejmě samotný Drákula (s hlasem Adama Sandlera) a zdejší pokoje se již brzy zaplní těmi nejslavnějšími monstry a strašidly z celého světa. Drákulova dcera slaví své 118. narozeniny a tatík připravuje pořádnou oslavu. Vše ale nabourává človíček Jonathan, kterého na oslavě nikdo nečekal.

Dorazí i Van Helsing? Zdroj: youtube.com

Trailer představuje prostředí, hlavní tahouny a vlastně základní a vcelku zajímavou myšlenku filmu. Na jména, která se skrývají za hlasy, se zatím v ukázce moc nehraje. I přes to, že sestava je, jak už tomu u animáků bývá, hodně slušná. Sandler přibral Steva Buscemiho nebo Kevina Jamese, se kterými se setkal například v Machrech.

Pro děti k tomu připočtěte Selenu Gomez a taky třeba Fran Chůvu Dresher a máte náběh na další animovaný hit. Uvidíme, jak ve finále obstojí. Na režisérskou židli se totiž posadil Rus Genndy Tartakovsky, zodpovědný například za Star Wars: Klonové Války.

Hotel Transylvania

Animovaný
USA, 2012

Režie: Genndy Tartakovsky
Hrají: Adam Sandler, Kevin James, Selena Gomez, Fran Drescher, David Spade, Steve Buscemi, Molly Shannon, Andy Samberg

Premiéra v ČR: 18. října 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Hotel Transylvania: Sandler provozuje hotel pro monstra