Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Bídníci: V hlavní roli muzikálu jsou Jackman a jeho vous

Marek Benda

Marek Benda

2. 6. 2012

OBR: BídníciJean Valjean se v rytmu písňových tónů potlouká životem zloděje z nouze i přesvědčení, galejníka a napraveného hříšníka. Existují však lidé, kteří s ním mají nevyřízené účty, a tak se při cestě ke štěstí musí poprat s nepřejícností osudu.

video
play-sharp-fill

Karty jsou definitivně rozdány. V muzikálové verzi Hugových Bídníků uvidíme zpívat herecké osobnosti, jako jsou Anne Hathaway, Russell Crowe, Helena Bonham Carter či Amanda Seyfried. A nesmíme zapomenout na hlavní roli Jeana Valjeana v podání Hugha Jackmana, který si pochvaluje repertoár písní: „Zbožňuju Who am I?, Bring Him Home je také skvělá. Obě dvě písně jsou moje.  Bože, mám pocit, že v celém muzikálu není jediná špatná písnička.“

Podívejte se na video z natáčení, kde Hugh Jackman přál ke Dni matek

Na Bídníky jsou upřeny tisíce párů očí. Bezpočet divadelních repríz i filmových adaptací se snoubí do jednoho celku, a tak se do filmu vkládají velké naděje. To, že je u kormidla oscarový režisér z roku 2010 Tom Hooper (Králova řeč), jen posiluje tento fakt.

Na herce čeká velká výzva, kterou berou s velkým nadšením: „Je to skvělé, nemohu uvěřit, že mám tuhle práci,“ rozplývala se při interview Amanda Seyfried.

OBR: Bídníci

Kde jsou moje včely? Zdroj: distributor filmu

Trailer je stavěn tak, abyste i vy sdíleli nadšení herců. Za doprovodu jedné písně o lidském snu v podání Anne Hathaway se seznamujeme s úchvatnými záběry. Letmé scénky nevypráví příběh, pouze navnaďují na bohatou výpravu a všechna slunná jména ve svých kostýmech. Pro toho, kdo má rád muzikály, je příjemná povinnost se na něco takového koukat.

Bídníci (Misérables, Les)

Muzikál / Drama
Velká Británie, 2012

Režie: Tom Hooper
Hrají: Amanda Seyfried, Anne Hathaway, Hugh Jackman, Russell Crowe, Helena Bonham Carter, Eddie Redmayne, Sacha Baron Cohen, Aaron Tveit

Premiéra v ČR: 27. prosince 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Bídníci: V hlavní roli muzikálu jsou Jackman a jeho vous