Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Being Flynn: De Niro bude zahořklý bezdomovec

Redakce

Redakce

21. 11. 2011

FOTO: Being FlynnRodinné vztahy a generační rozdíly v názorech jsou vděčným tématem mnoha filmů. Když se do toho navíc přidá souboj dvou kohoutů o místo na slunci, zápletka s notnou dávkou skutečných událostí je na světě. Navíc jsme přece v rukou mistra vypravěče.

FOTO: Being Flynn

Jsou básníci skutečně předurčeni k šílenství? Zdroj: distributor filmu

Being Flynn ale není klasické omílání otco-synovských problémů, protože Nick neměl s kým soupeřit. Devatenáct let svého otce neviděl, s matkou zůstali sami, a že by tím zrovna vyklíčilo pomyslné zrnko lásky, o tom nemůže být řeč.

Malý Flynn se při čtení dopisů rozhodne, že bude spisovatelem po tátovi. Nebo si to alespoň myslí. S překvapením zjišťuje, že korespondenci dostávají od otce z vězení, což není zrovna ukázkový způsob, jak nastartovat spisovatelskou kariéru. Právě ono odloučení a nedostatek péče o syna se stalo synonymem Jonathanova dalšího životního selhání. Přesto se ho Nick rozhodne hledat.

Čtěte více: Robert De Niro si opět zahraje zlobivého fotra

Nalezeného ztraceného otce Jonathana ztvárnil Robert De Niro, který vykresluje postavu šíleného a zahořklého bezdomovce. Sekundovat mu bude Paul Dano v roli vypravěče Nicka a Julianne Moore jako Nickova matka.

Že by se De Niro vrátil k hraní emočně komplexnějších charakterů po absolvování lehčích rolí ve filmech, jako je Machete nebo Fotři jsou lotři? Jak tento, na první pohled, spletitý příběh se spoustou otázek skončí? To se dozvíme v kinosálech roku 2012.

Being Flynn

Komedie/Drama
USA, 2012

Režie: Paul Weitz
Hrají: Robert De Niro, Paul Dano, Julianne Moore, Olivia Thirlby, Dale Dickey, Lili Taylor, Victor Rasuk, Billy Wirth, Katherine Waterston

Premiéra v USA: rok 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Being Flynn: De Niro bude zahořklý bezdomovec