Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Robert De Niro je zase zlobivý fotr! Hraje v další miloučké komedii

Jaroslav Jičínský

Jaroslav Jičínský

10. 11. 2011

Ve hvězdně obsazené svatební komedii si Robert De Niro zahraje po boku Katherine Heigl, Tophera Grace či Diane Keaton.

FOTO: Robert De Niro Past

V rodinném snímku The Wedding uvidíme Roberta De Niro patrně beze zbraně. Zdroj: distributor filmu

Bývalého Zuřícího býka v posledních letech vídáme čím dál častěji v komediích či rodinných filmech (viz loni vrcholící yebalovská trilogie). Nyní jejich řady rozšíří připravovaný snímek The Wedding.

Robert De Niro vytvoří spolu s Diane Keaton dlouhá léta rozvedené exmanžele. Svatba jejich syna (Topher Grace) ovšem klepe na dveře, a tak se odloučený pár rozhodne předstírat, že svazek pokračuje, aby se nenarušila pohoda při svatební hostině.

De Niro si zahrál hodného taťku i ve filmu Všichni jsou v pohodě

Obsazení filmu, jehož natáčení právě finišuje, je hvězdami více nabité než Zajcevova odstřelovačka. Kromě výše uvedených jmen se ve filmu objeví také Katherine Heigl, Susan Sarandon, Amanda Seyfried, Jessica Lange a Robin Williams, který si zopakuje roli oddávajícího velebníčka z komedie Kněz je poděs.

Rodinnou podívanou, o které producenti už teď prohlašují, že jednou bude patřit mezi klasiky, natáčí režisér Justin Zackham, který má zatím na kontě jen jednu nezávislou komedii. S takovým námětem a hereckým ansámblem by ovšem mohl chvástání producentů naplnit.

The Wedding

Komedie
USA, 2012

Režie: Justin Zackham
Hrají: Robert De Niro, Diane Keaton, Topher Grace, Katherine Heigl, Robin Williams,  Amanda Seyfried, Susan Sarandon, Jessica Lange

Premiéra: rok 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Robert De Niro je zase zlobivý fotr! Hraje v další miloučké komedii