Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Timberlake s Affleckem si zahrají gamblery. V thrilleru Runner, Runner

Tomáš Dolejš

Tomáš Dolejš

18. 4. 2012

Známý popový zpěvák Justin Timberlake odsouhlasil, že bude hrát hlavní roli v připravovaném thrilleru Runner, Runner. Do dvojice mu pravděpodobně přibude Ben Affleck.

FOTO: Justin Timberlake

Justin Timberlake už není jenom zpěvákem. Zdroj: youtube.com

Justin Timberlake tuto informaci potvrdil v sobotu. Není potvrzeno, zda bude mít po boku Bena Afflecka, který stále o obsazení jedná s produkcí. Vše ale zatím nasvědčuje tomu, že se tito dva herci společně ve filmu objeví. O režii ještě není rozhodnuto, ale producenti už jsou známi. Jeden z nich bude Leonardo DiCaprio.

Čtěte více: DiCaprio se brzy objeví v novém westernu od Tarantina

Na to, jaký bude mít Runner, Runner děj, si ještě musíme počkat. Všechny informace jsou utajované, ví se jen, že se bude odehrávat v prostředí ilegálního online gamblerství. Scénář napsali Brian Koppelman a David Levien, kteří mají na svědomí film Hráči, také ze sféry hazardních her.

Timberlake má nyní rozpracováno několik filmů, například Inside Llewyn Davis nebo Trouble with the Curve, které budou mít premiéru příští rok. Affleck právě dokončuje snímek Argo, který režíruje a pustí do kin na podzim letošního roku. Premiéra Runner, Runner ještě není známa.

Runner, Runner

Thriller
USA

Režie: neznámá
Hrají: Justin Timberlake, pravděpodobně Ben Affleck

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Timberlake s Affleckem si zahrají gamblery. V thrilleru Runner, Runner