Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Stallone a Schwarzenegger budou utíkat z vězení. Tetování nepotřebují

Tomáš Dolejš

Tomáš Dolejš

15. 2. 2012

Sylvester Stallone a Arnold Schwarzenegger oficiálně potvrdili svou účast v připravovaném akčním filmu The Tomb. Expendables 2 tak nebudou jejich posledním společným počinem.

V novém filmu The Tomb se objeví Arnold i Sly, ovšem bez Bruce, Zdroj: distributor filmu

Již v lednu se objevily zprávy o tom, že Arnold Schwarzenegger a Sylvester Stallone, kolegové z akčního snímku Expendables (Postradatelní), připravují nový film. Před pár dny bylo oficiálně potvrzeno, že si spolu v akčním thrilleru The Tomb skutečně zahrají. Režie se ujme Švéd Mikael Håfström (Zlo mezi námi, Hra s nevěrou).

Mrkněte se na fotky z natáčení druhých Expendables. Chuck Norris je jak sluníčko

Mimo to byl také odtajněn děj. Film bude pojednávat o Rayi Breslinovi (Stallone), který je přední světový designer věznic. Zná každé přísně střežené vězení a nasbíral velké množství zkušeností, a tak ví, jak přežít v drsných podmínkách. Všechnu svoji vynalézavost a znalosti však nyní musí využít v nejnáročnější situaci, které kdy čelil – utíká ze složitého vězení, jež sám navrhl.

Schwarzenegger zde hraje jeho spoluvězně Churche. Jeho úkolem bude snaha o to, aby vězni neztráceli svoji lidskost, když se společně snaží zůstat naživu.


Fanoušci Prison Breaku (Útěk z vězení) určitě hned vidí podobnost tohoto seriálu s The Tomb. Je tu však jeden rozdíl – Prison Break nemá v hlavní roli hollywoodskou hvězdnou dvojici. Film by se měl začít natáčet letos na jaře a jeho premiéra je plánovaná na rok 2013.

Tomb, The

Akční
USA, 2013

Režie: Mikael Håfström
Hrají: Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger

Premiéra v USA: rok 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Stallone a Schwarzenegger budou utíkat z vězení. Tetování nepotřebují