×
TOPZINE.cz

Fotky: Expendables 2 jsou drsní chlápci. Ale Chuck Norris se směje

FOTO: Chuck Norris vyměkl a ukázal svůj american smile, Zdroj: expendablespremiere.com
Postradatelní 2 opět ovládli žebříček tržeb, Zdroj: Bontonfilm

Parta nabušených chlapáků. Jeden drsnější než druhý. A všichni společně v jednom filmu. Ano, řeč je o Expendables 2. Během natáčení je zřejmě pořádná zábava, protože i poker face Chucka Norrise roztál.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/expendables2/]

Jména Chuck Norris, Jean Claude Van Damme, Bruce Willis a Jet Li nahání v nejednom fanouškovi akčních filmů posvátnou úctu a mrazení v zádech. Tyto, a ještě mnohé další hvězdy, se objeví v Expendables 2, jejichž natáčení je v plném proudu.

Momentálně se celá skupinka nachází v Bulharsku, kde se vše neobešlo bez komplikací. Při natáčení scény, kdy má vybuchnout člun, došlo k nehodě, při níž zemřel jeden kaskadér a další byl těžce zraněn. I přesto se v natáčení statečně pokračuje dál, aby se fanoušci mohli už příští podzim nabažit krvavé akce s těmi největšími hvězdami akčních filmů, co kdy kráčely po planetě Zemi.

Čtěte více: Van Damme bude v E2 potetovaný

Fotky z natáčení naznačují, že o zábavu rozhodně nouze není, a všichni si pózování před objektivy užívají, co se dá. Však aby ne, když je každý zvědavý, jak spolu ty nejdrsnější hvězdy ze všech drsných vycházejí. Zatím to vypadá, že jsou jako jedna velká šťastná rodinka, i když si občas někdo přiloží pistoli k hlavě.

Chuck Norris vyměkl a ukázal svůj american smile, Zdroj: ofic. stránky

Terry Crews se fotografům musel pochlubit svými vypracovanými svaly a pořádně se u toho vyprsil. Ty dny strávené v posilovně se očividně vyplatily. Van Damme si v natáčecí pauze pečlivě hlídá svoje místečko, aby mu ho někdo cizí neobsadil.

Jací jsou první Expendables? Přečtěte si recenzi o téhle akční pecce!

Od děje nemůžeme čekat nic víc než v předchozím díle, snad jen trochu víc násilí a brutality. Teď už nejde o splnění mise, ale o krvavou pomstu. Vražda jejich parťáka Toola (Mickey Rourke) nemůže projít nikomu. A co by to bylo za film, kdyby se do příběhu nezamotala ženská, a k tomu ještě pořádná kočka.

Toolova dcerunka Fiona, která má od té pohádkové dost daleko, se rozhodne taťkovu smrt pomstít po svém. Bohužel však padne do oka bezcitnému diktátorovi, a tak musí Postradatelní vedle masakrování nepřátel ještě zachraňovat dívku v nesnázích.

Režie se tentokrát ujal, namísto Sylvestera StallonaSimon West, který zatím na svém kontě žádný pořádný trhák nemá. Možná je právě tento snímek ten, se kterým udělá díru do světa.

Expendables II, The

Akční/Dobrodružný/Thriller
USA, 2012

Režie: Simon West
Hrají: Sylvester Stallone, Jason Statham, Liam Hemsworth, Jet Li, Bruce Willis, Chuck Norris, Dolph Lundgren, Jean-Claude van Damme, Terry Crews,  Arnold Schwarzenegger a další.

Premiéra v USA: 17. srpna 2012

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..