Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Expendables 2 mají už jisté herce. Van Damme bude komplet potetovaný

Tomáš Dolejš

Tomáš Dolejš

10. 9. 2011

Pokračování amerického akčního filmu Expendables má již jisté herecké obsazení. Uvidíte hollywoodské akční hvězdy Arnolda Schwarzeneggera, Sylvestera Stalloneho, Bruce Willise i boha Chucka Norrise.

Jet Li, Sylvester Stallone a Jason Statham se vrací, Zdroj: distributor filmu

První díl Postradatelných v režii Sylvestera Stalloneho měl u diváků velký úspěch. Nikoli však kvůli ději nebo nějakým extra akčním scénám, ale hlavně kvůli superhvězdnému obsazení. V tomto filmu si totiž zahrály největší akční hvězdy Hollywoodu. Aby byla dvojka lepší než jednička, musí být obsazení ještě větší, a o to se taky pokračování snaží.

Jací jsou první Expendables? Přečtěte si recenzi o téhle akční pecce!

Ve snímku se opět objeví Stallone, Jason Statham, Dolph Lundgren, Mickey Rourke, Randy Couture a Terry Crews. Dále se k nim přidají megahvězdy Arnold Schwarzenegger a Bruce Willis. K nim se však připojí i nováčci Chuck Norris, Jean-Claude Van Damme Scott Adkins.

A něco málo k ději: Poté, co byl Tool (Mickey Rourke) zavražděn na misi, jeho přátelé slibují pomstu. Avšak nejsou jediní – Toolova dcera Fiona se pustí do vlastní mise, avšak komplikace nastanou, když je zajata bezcitným diktátorem, který plánuje odporové hnutí. Barney (Sylvester Stallone) a Expendables nyní riskují vše, aby zachránili ji i celé lidstvo.

Jean-Claude Van Damme má v tomto filmu údajně hrát  bývalého člena Expendables, který se obrátí proti nim. Prý bude kompletně potetovaný a bude vlastnit armádu žoldáků, z nichž bude jeden právě Scott Adkins.

Chucka čeká další kšeft, Zdroj: youtube.com

Kdo se ale v pokračování neukáže? Třeba Eric RobertsRandy Savage. Nelze odhadnout, jestli zde bude hrát i japonský herec Jet Li, který se sice zatím objevil objevil na oficiálním seznamu, ale kolují fámy, že ho ve dvojce neuvidíme. Režie filmu se tentokrát místo Stalloneho ujme Simon West (Lara Croft – Tomb Raider nebo Mechanik zabiják).

Na film se mimo jiné těší i americký herec Tom Arnolds, který hraje spolu s Arnoldem Schwarzenggerem v připravovaném filmu Pravdivé lži 2 (True Lies 2).

Postradatelní 2 (Expendables 2)

Akční
USA, 2012

Režie: Simon West
Hrají: Arnold Schwarzenegger, Sylvester Stallone, Bruce Willis, Chuck Norris, Jean-Claude Van Damme, Scott Adkins, Jet Li, Jason Statham, Dolph Lundgren, Mickey Rourke, Randy Couture, Terry Crews

Premiéra v ČR: neznámá

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Expendables 2 mají už jisté herce. Van Damme bude komplet potetovaný