Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Novinky na DVD a Blu-ray: Zkus mě rozesmát, Hlavně nezávazně nebo Obřad

Jiří Hannich

Jiří Hannich

25. 7. 2011

S romantickými komediemi se v tomto týdnu roztrhl pytel. Premiérově vycházejí hned tři: Zkus mě rozesmát, Hlavně nezávazně a Láska a jiné závislosti. Stejně tak přicházejí do dostribuce dva nové thrillery: Obřad a Jsem číslo čtyři.

Zkus mě rozesmát (USA, 2011)

FOTO: Zkus mě rozesmát (2011)

J. Aniston, zasloužilá matka, Zdroj: distributor filmu

Plastický chirurg Danny balí holky tím, že předstírá, že je ženatý a jeho manželka ho týrá. Když ovšem potká dívku svých snů, tahle malá lež se mu jaksi nehodí do krámu. Přesvědčí tedy svou věrnou asistentku Katherine, aby předstírala, že je jeho chotí, s níž se ale momentálně rozvádí. Všechno jde podle plánu, dokud do celé věci nevstoupí Katherininy děti.

Žánr: Komedie/Romantický
Režie:
Dennis Dugan
Hrají:
Adam Sandler, Jennifer Aniston, Brooklyn Decker aj.
Zvuk:
český (Dolby Digital 5.1), anglický (DTS na Blu-ray)
Titulky:
české, anglické
Bonusy:
Smích je nakažlivý, Dokonalý pár, Promo Grand Wailea, Natáčení na Havaji, komentáře tvůrců, Dolph – ne ten z Rockyho VI (vše na DVD a Blu-ray), 11 minut vynechaných scén a 9 dokumentů (exkluzivně pouze na Blu-ray)

Láska a jiné závislosti (USA, 2010)

Jsme závislí na lásce

Jamie byl příliš líný na to, aby dokončil studia medicíny, nechá se však zaměstnat jako reprezentant velké farmaceutické společnosti. Popis práce: vnucovat lékařům firemní produkty, aby je šířili dále mezi své pacienty. V jedné čekárně Jamie potká okouzlující a smyslnou Maggie, pozve ji na rande a brzy s ní skončí v posteli. Mohl by to být krásný, byť trochu ztřeštěný začátek užšího vztahu, Maggie však evidentně dalšímu citovému připoutání není nakloněna. Zatímco tedy Jamie zažívá kariérní růst, když prodává Viagru jako na běžícím pásu, ve svém nitru přemýšlí, jak rozlousknout oříšek jménem Maggie. Pro jejich společné štěstí je ochoten udělat cokoliv. Otázkou zůstává, zda to bude stačit.

Žánr: Komedie/Romantický/Drama
Režie:
Edward Zwick
Hrají:
Jake Gyllenhall, Anne Hathaway, Judy Greer aj.
Zvuk:
český (Dolby Digital 5.1), anglický (DTS na Blu-ray)
Titulky:
české, anglické
Bonusy:
Složitá kráska: Anne Hathaway jako Maggie, Láska a jiné závislosti: Diskuze herců, Napravený sukničkář: Jake Gyllenhall jako Jamie, Prodej lásky a jiných závislostí, vynechané scény

Hlavně nezávazně (USA, 2011)

Emma a Adam jsou kamarádi. Emma a Adam spolu spí. Praktická Emma k tomuto svéráznému životnímu stylu dospěla především proto, že jako doktorka aspirující na atestaci nemá na žádný vztah čas a energii. To Adam má mnohem bolestivější důvody. Poslední přítelkyně ho podváděla s jeho vlastním otcem a vůbec ji neomlouvá, že je to slavný televizní producent, jenž má šarmu na rozdávání. Na duši zraněný Adam se proto rozhodl, že pustí city k vodě a bude si prostě jen nezávazně užívat. Jenomže po čase zjistí, že k Emmě začíná něco cítit. Láska však nebyla v plánu.

Žánr: Romantický/Komedie
Režie:
Ivan Reitman
Hrají:
Ashton Kutcher, Natalie Portman, Kevin Kline aj.
Zvuk:
český, anglický (Dolby Digital 5.1)
Titulky:
české, anglické
Bonusy:
Sblížení, V zákulisí Secret High, komentář režiséra, vystřižené scény, alternativní scény

Obřad (USA, 2011)

FOTO: Anthony Hopkins ve filmu Obřad

Umlčel jehňátka, teď vyhání zlé duchy

Thriller Obřad, inspirovaný skutečnými událostmi, vypráví o pochybovačném studentovi teologie, Michaelovi, který je poslán do Vatikánu studovat exorcismus. Zde je přidělen ke zkušenému knězi Lucasovi, který mu ukáže i temnou stranu jeho víry, zlo tak mocné a děsivé, že ho věda nedokáže racionálně vysvětlit ani zkrotit. V Lucasovi to jen zesílí skepticismus, sám cítí, jak se postupně odklání od Boha.

Žánr: Thriller/Drama/Horor
Režie:
Mikael Hafström
Hrají:
Anthony Hopkins, Colin O´Donoghue, Alice Braga aj.
Zvuk:
český (Dolby Digital 5.1), anglický (DTS na Blu-ray)
Titulky:
české, anglické
Bonusy:
Obřad: Boží spojenec, Děsivý alternativní závěr, Seznamte se s otcem Garry Thomasem, Vstupte do současné exorcistické akademie

Jsem číslo čtyři (USA, 2011)

Hlavním hrdinou tohoto akčního thrilleru je John Smith, neobyčejný mladý muž, jenž skrývá svou pravou tvář, aby zmátl nepřítele, který ho má zabít. Bydlí u svého ochránce v malém městě, které se mu stalo domovem, a objevuje věci dosud neznámé a nečekané, jež mu změní život: své první milostné vzplanutí, nové neuvěřitelné schopnosti a tajnou vazbu na ostatní, kteří mají stejný osud jako on. Jde o mimozemšťany skrývající se na planetě Zemi před nepřátelskou rasou Mogadirianů, jež se je snaží sprovodit ze světa. John je čtvrtý na řadě.

Žánr: Thriller/Sci-Fi/Akční
Režie:
D.J. Caruso
Hrají:
Alex Pettyfer, Timothy Olyphant, Teresa Palmer aj.
Zvuk:
český (Dolby Digital 5.1), anglický (DTS na Blu-ray)
Titulky:
české, anglické
Bonusy:
Jak vznikalo číslo šest, nepovedené scény, vynechané scény

Dále vychází: Wyatt Earp, Totall Recall, W.I.T.C.H., True Blood: Pravá krev, Ponorka U-571, Druhá šance, Apokalypsa aj.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Novinky na DVD a Blu-ray: Zkus mě rozesmát, Hlavně nezávazně nebo Obřad