Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Mission: Impossible 5 se už chystá. Tom Cruise ale víc prozradit nechce

Veronika Jílková

Veronika Jílková

4. 11. 2012

Ani slavnému Tomu Cruisovi nestačily čtyři díly akčního Mission: Impossible. Že by se loňským Ghostem Protocolem blýskalo na další trilogii? Je to možné, neboť se uvažuje již o pátém dílu.

Hlavně se tvářit drsně, aby nepoznali, že je mi 50. Zdroj: Bontonfilm

Žádné podrobné informace o následujícím díle zatím bohužel nejsou známy. Je ale téměř stoprocentně jisté, že loňským Ghost Protocolem se série Mission: Impossible neukončila. „Začínáme pracovat na různých scénách a obrazech. Miluji, když se propaguje nějaký film a jsem nucen cestovat. Vždy se totiž podívám na nejrůznější místa a mohu si prohlédnout zajímavá města, architekturu nebo i podzemní dráhy,“ dodává padesátiletý herec.

Role Ethana Hunta je pro Toma Cruise šitá na míru. Už si zde snad ani nedokážeme představit nikoho jiného, neboť je s touto postavou spjat již od roku 1996, kdy byl natočen první díl série o hrdinovi, který se pokaždé snaží někomu zachránit krk, a ještě u toho vypadá skvěle.

Podívejte se na trailer filmu Jack Reacher. Tom Cruise bude spravedlivý mstitel

Tom Cruise letos též účinkoval ve filmu Rock of Ages – velmi očekávaném muzikálu, který se bohužel nedočkal zveřejnění v českých kinech, ale pouze na DVD. V prosinci nás čeká jeho Jack Reacher: Poslední výstřel.

Mission: Impossible 5

Akční / Dobrodružný / Thriller
USA, 2014

Hrají: Tom Cruise, zatím nepotvrzeni: Jeremy Renner, Paula Patton a Ving Rhames

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Mission: Impossible 5 se už chystá. Tom Cruise ale víc prozradit nechce