Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Jack Reacher: Tom Cruise bude spravedlivý mstitel

Redakce

Redakce

11. 7. 2012

Opět uvidíme na filmovém plátně Toma Cruise, a to ve filmu Jack Reacher s podtitulem Poslední výstřel. Jako u většiny filmů tohoto herce bude plný soubojů, rychlých aut a krásných dívek.

video
play-sharp-fill

Odstřelovač vystřelí šest kulek a zabije pět lidí, zanedlouho ho však policie dopadne, ale samozřejmě to má háček. Odstřelovač nechce nikomu nic říct, až nakonec pronese jedinou větu: „Sežeňte mi Jacka Reachera.“ Jaký ti dva mezi sebou mají vztah a co je spojuje?

Čtěte také: Recenzi k novému Cruisovu filmu Mission: Impossible 4

Film je natočen podle knihy One Shot od Leeho Childa, a dokonce i Child schválil obsazení hlavního hrdiny. „Je zřejmé, že Tom Cruise neodpovídá fyzickému popisu Reachera v knize… Ale film by ani jinak úplně neodpovídal knize. A který herec by odpovídal Reacherovi fyzicky? Lidé zapomínají, že Tom Cruise je dost možná nejlepší herec své generace.“

To, že je v posledních letech Cruise opravdu ve formě, dokazuje i úspěšnost jeho posledních filmů Mission: Impossible: Ghost Protocol a Zatím spolu, zatím živi, a také četnost nabídek na natáčení dalších snímků.

FOTO: Tom Cruise v roli Jacka Reachera

Postoj drsňáka je Tomovi vlastní. Zdroj: distributor filmu

Hned v prvních sekundách traileru se dámy můžou pokochat stále dobře vypadajícím tělem Toma, který má na sobě i pár jizev. Ty má pravděpodobně z boje proti zločincům, kteří se ho snaží zastavit. Tomu nasvědčuje i scéna, kde si Cruise poradí s pěti muži najednou. Jestli si troufne i na větší počet padouchů, na to si budeme muset počkat až do ledna, na kdy je plánovaná premiéra.

Jack Reacher: Poslední výstřel (Jack Reacher)

Krimi / Drama
USA, 2012

Režie: Christopher McQuarrie
Hrají: Tom Cruise, Rosamund Pike, Robert Duvall, Jai Courtney, Richard Jenkins, Werner Herzog,David Oyelowo, Michael Raymond-James, Alexia Fast, Kristen Dalton, Joseph Sikora

Premiéra v ČR: 3. ledna 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Jack Reacher: Tom Cruise bude spravedlivý mstitel